Bomba video na 4M nebude

Dostal som na pokračovanie reťazovku Bomba video. Aj by som sa zapojil ale nedá sa. Fanúšikom Youtube nie som, pozerať vtipné videá, keď ani nie je isté, či to video skutočne vtipné je, to nemusím. Pozrieť si v predstihu pointu sa donedávna ani nedalo. Takže sledovanie krátkych amatérskych videí je pre mňa strata času. Youtube a jemu podobné stelesňujú všetky dôvody, prečo som prešiel od televízie k internetu. A vracať sa naspäť k televízii na internete, to by museli byť nejaké zásadné dôvody.

Teda, jeden zásadný dôvod by tu bol, ale s hlavným motívom tejto reťazovky má pramálo spoločné.  Je to zdielanie vlastného obsahu. A keďže aktuálne vlastný obsah nemám, sú mi Youtube a podobné dobré  tak akurát na zabíjanie času.

Ešte mi napadlo, že by by ma tieto zdielacie služby oslovili, keby dokázali vyhľadávať v obraze a zvuku ekvivalentne ako fultext v textovom obsahu. Kým sa ot nenaučia, som spokojný s písmenkami.

Keďže som bol v odovzdávajúcom článku označený slovami: ” je garanciou triezvych názorov a dobrého vkusu”,  prichádza na rad druhý dôvod, prečo sa nezapojím. Je to otázka mýtov a legiend, ktoré sa vznášajú okolo mojej postavy. Vyber vtipných videí je ideálnym spôsobom ako narušiť vašu mienku o mojom dobrom vkuse.

Zdieľať?

6 komentárov pri “Bomba video na 4M nebude

  1. Bol som strááášne zvedavý, ako sa s tou úlohou vysporiadaš. 😉 A môžem povedať, že Piki opäť nesklamal. :)

  2. Tvoje vysporiadanie sa s touto (nepochybne populárnou) reťazovkou ma naozaj fakt prekvapilo, ale splnilo to svoj účel…

    Prosím ťa, oprav si tú chybu “legient” – má tam byť “legiend” – blbo sa to číta…

    btw: reťazovku si ešte neposunul ďalším trom jedincom z cechu blogerského :-)

Komentáre sú uzavreté.