Bude nový projekt a Vianoce

A tak je tu mierny výpadok v blogovaní. Musel som nakúpiť pár domén, nakonfigurovať hosting, nahrať CMS-ko, nakresliť si štruktúru a tak podobne. Ešte ma čaká základná registrácia, rozhodenie odkazov kde sa dá a kde sa to hodí. A potom už len ten obsah, však áno.

Takže onedlho bude predstavovanie. Zatiaľ môžete hádať.

Ale inak sa máme fajn. Zas sme napiekli medovníky, tak ako pred rokom, či dvomi. Ani by som si na ten pôvodný článok už nespomenul, len v refereroch som zbadal, že sem ľudia viac chodia na dve frázy: 1. medovníky a 2. prvá adventná nedeľa. Hlavne minulý víkend to bolo dosť významné. Tento rok je krátky advent, lebo posledná adventná nedeľa je súčasne vianočná. Takže bude menej času na upratovanie, čo je výborne, menej času na zháňanie darčekov, čo je dobre a tešenie sa na Vianoce bude kratšie, čo je na figu.

Proces tešenia sa na Vianoce mám rád. Ako sa nebadane objavujú medzi rečou priania na darčeky, na chladničke sa rozrastá písomný zoznam od detí… Tá neistota: „Všimli si to, že by som si to prial? Vyplnia sa všetky priania?“ Je to krásne, byť takto napätý. Preto nemám rád, keď sa začnú ľudia vychvaľovať čo komu a kde a tak podobne. Darčeky nosí Ježiško a kt tomu neverí nechápe Kúzlo Vianoc.

Ako tak pozerám, až taký veľký blogerský výpadok to nebol. Predvčerajší večerný článok prehlásim za chybne uverejnený (publikovanie malo byť odložené na štvrtok ráno) a dnes vlastne článok tiež vyšiel. Že som nezachytil prémiový čas medzi 9:00 až 11:00? Nič to, skalný si prečítajú a pre vyhľadávače sa tento článok zužitkuje aj tak až o rok.