Celulózový výluh pre tridsiatnikov od tridsiatnikov – prvé odhalenie projektu 30+

Zdravím vás dámy a páni. Obvykle sa pod nadpisom so slovami Celulózový výluh skrýva výber zaujímavých článkov, ktoré sa urodili na šírom webe s mojim krátky trefným a vtipným komentárom, úvahou a tak podobne. Ale dnes nie. Dnes vás chcem o niečo požiadať a čosi tajuplné predstaviť.

Chcem vás požiadať o vaše zapojenie sa do tvorby celulózových výluhov.

Priatelia, chystám spustenie jedného oddychového projektu, ktorý bez vás nebude fungovať. Poznáme sa už roky, takže dúfam, že keď vás požiadam o spoluprácu, padne to do úrodnej pôdy. Ako som bol už býval niekoľkokrát spomínam, že detaily Coming soon, tak práve prichádzajú.

Detaily projekt 30+

 • Hľadám slovenských a českých blogérov, ktorí majú chuť zapojiť sa do zaujímavého projektu. Ak vás baví blogovanie alebo záložkovania, 30+ vás určite osloví.
 • Projekt bude mať názov 30+ (narážka na obvyklý vek potrebný na to, aby bol človek rozumný). Fyzický vek nie je podmienkou. Ide skôr o istú intelektuálnu vyspelosť.
 • Bude to elitársky spolok, prestížna záležitosť, zdroj kvalitného obsahu, reálny obraz občianskej žurnalistiky, obsahový projekt.
 • Princípom je: Robím to pre seba a na svojom piesočku, ale v spojení s ostatnými vzniká pridaná hodnota.
 • V istom momente vznikne distribuovaná redakcia.
 • Obchodný model a forma spoluúčasti členov na výnosoch je akciový web. Zastrešenie pre interakciu s offline svetom (dane, fakturácie, zmluvy a podobne) a zdanie solídnosti poskytuje zatiaľ moja firma Infolek, s.r.o.

Ako sa zapojiť? Ako sa stať Otcom zakladateľom, matkou zakladateľkou?

 1. Do e-mailu e-mailová adresa na obrázku mi pošlite odkaz na vaše konto v záložkovacej službe. Je jedno v ktorej (del-icio.us, vybrali.sme.sk, linkuj.cz,….). Uvážte ale, či sa chcete verejne podeliť s tým, čo si záložkujete. Prípadne pripíšte, ktoré kategórie nemáte chuť s niekým zdielať, ale o ktoré sa kľudne podelíte.
 2. Do e-mailu e-mailová adresa na obrázku mi napíšte odkaz na váš blog. Existencia vlastného blogu nie je podmienkou členstva.
 3. Zapojiť sa môžete aj ak nemáte ani blog ani si nezáložkujte, ale ste dlhoročným čitateľom slovenských a českých blogov. Jednoducho mi napíšte na e-mail e-mailová adresa na obrázku
 4. Napíšte o čom síce občas ale radi píšete a o čom radi, ale žiaľ len občas sa na webe dočítate, čo si záložkujte. (popularizácia vedy, bulvár, cestovanie, knihy (prečítané, recenzie), varenie, matematika, sťažnosti, gadgety, iPhone, Win XP, Adsense, olympiáda, lakros, lokálne spravodajstvo…) Akýkoľvek návrh na zaujímavý obsah je vítaný.
 5. Áno, toto je ten projekt, ktorý som spomínal v článkoch
  1. Dlhodobá súťaž: Perla mesiaca
  2. Som rád, že sú weblogy.cz na predaj
  3. v komentári u misantropa a potom sme si spolu o tom vymenili pár, teda dva e-maily.
  4. Trochu sa to dotýka aj článku: Výzva pre SEM a IM šarvancov – nápad v štádiu zrodu
  5. Ale hlavne v článku: Sme horší ako nejaká stážistka? – výzva blogerským šarvancom

Všetci, ktorí mi napíšete a máte chuť sa zapojiť do projektu českých a slovenských blogérov, budete sa môcť na svojom blogu honosiť titulom „Zaslúžilý otec zakladateľ“ a získate právo na umiestnenie prestížnej ikony projektu 30+.

Prvých piatich členov už máme, čakám na ďalších. Ani ja nezaháľam, preto nebuďte prekvapený, keď vám príde do e-mailovej schránky moja prosba o váš súhlas so zapojením vášho blogu, vášho záložkovacieho konta, prosto vášho obsahu do projektu 30+.

Zdieľať?

1 komentár pri “Celulózový výluh pre tridsiatnikov od tridsiatnikov – prvé odhalenie projektu 30+

 1. Spätné upozornenie: Kam o nej napísať? - prvý slovenský carnival : M+M+M+M (4M)

Komentáre sú uzavreté.