Celulózový výluh zo siete II.

V ostatnom čase publikujem často a pravidelne, no v tom najostatnejšom sa kdesi čosi zadrhlo. Je to taká negovaná frekvencia publikovania oproti tej, na ktorú som si zvykol. Nuž, sú životné situácie, kedy by to aj možno zmysel malo, no nedostáva sa chuti a myšlienky blúdia kdesi, kde je to síce zbytočné a márne (nie je reálna možnosť ovplyvniť výsledok), ale druhej signálnej sústave človek nerozkáže. Takže tak priatelia.

No hodím sem aspoň pár takých tých zaujímavých linkov na tento deň, či ako to podaktorí blogéri s obľubou nazývajú. Je to taký celulózový výluh z mojej RSS čítačky.

Dnes končí zverejnenie aktuálnej ankety a práve k meritu veci dnes vyšiel článok YouTube bude platit uživatelům za vložení videa | DigiWeb.cz. Celkom túto fintu chápem a, verte či nie, pred dvomi týždňami som tento model (s miernou obmenou) zaviedol aj na svojom lekárenskom komerčnom projekte.

Z oblasti farmácie na webe je článok (teda skôr PíáR rozhovor) na Lupe: Na internetu musí zapracovat i výrobci leků. No viac ako PíáR pre konkrétny eShop je to veľmi fajná propagácia celého odvetvia (Lupe týmto ďakujem za odkaz). Nuž, a budem sa asi opakovať, verte, či neverte, v názoroch sa s konkurenciou presne zhodujem.

Dáme si ešte jeden medicínsky odkaz: Respectful Insolence: Muslims shouldn’t be vaccinated?. Dávnejšie som písal, že medicína nepozná politickú korektnosť. Sú choroby, ktoré sú špecifické podľa rasy, pohlavia a tak podobne. No o primárnej špecifickosti podľa vierovyznania sa v žiadnej učebnici patológie nedočítate. Keď si tento nápad, že očkovanie je ne-islamské, trochu poprevaľujete z jednej mozgovej komory do druhej, napadne vás isto niekoľko pikantných až absurdných dôsledkov.

Tak, na dnes stačí a keď bude vôľa, nálada a veci príbuzné, bude tu článok aj zajtra. Tak ako mne, aj vám ostáva len veriť v silu niekoho iného. Ja si to prajem veľmi a v tejto viere ma posiluje osobná a odborná skúsenosť:

Ľudia si žijú aj napriek všetkým medicínskym predpokladom

Súvisiace:
(4M) Farmakológia nepozná politickú korektnosť
(4M) Celulózový výluh I. – aby ste vedeli čo to ten celulózový výluh je
Zdieľať?