Čo obetujete, keď rezignujete na slobodu a ľudské práva

Rusko sa začalo orientovať na Čínu. Uzavreli dohodu. Na Západe nastal stres panika. Koniec nadvlády USA a dolára nad Svetom. Musíme sa spamätať! Chybná politika na Ukrajine vohnala Rusko do náručia Číny.

Slovutný Forbes, a keď Forbes, tak to musí byť tak a nikdy inak, píše:

A Russia-China alliance would, of course, be an absolute disaster for the United States, pretty much the only grouping of countries that would be genuinely interested in and capable of challenging its position of global leadership. Preventing the emergence of a Russia-China alliance ought to be at the very top of the list of US foreign policy priorities, but, as the Times noted, no one seems to be paying any attention. In Washington circles, Russia and China are considered two totally different and mutually exclusive issues studied by different groups of people with different affiliations.

Zdroj:  A Russia-China Alliance Is Emerging, And It Will Be A Disaster For The West.

A ja sa skromne pýtam: Prečo má byť jedinou cestou boj medzi ľuďmi?

O čo ide? O Európanov, ako otrokov pre ruských mužíkov? Aký zmysel má pre ostatný svet potupiť Európanov? Čo sem prídu vydrancovať? Vodu? Spravia z nás otrokov v uránových baniach?

Skúste si to predstaviť: Dobrý deň, ja som Rusočína. Ruky hore a navalte…  A čo vlastne? Viete mi to takto hneď a z fleku povedať?

Otočím to. Prečo tak chceme Rusko či Čínu? Pretože je to odbytište pre naše výrobky.  No tak si budú vyrábať pre seba a so svojich surovín. Uvalia clá na naše výrobky. Nepredajú nám ani kus suroviny. Fakt? Fakt od nás nebudú nič chcieť? Naozaj si to myslíte? Naozaj si myslíte, že Rusočínindia bude rozvíjať civilizáciu úplne oddelene od Európanov?

Chápete, berlínsky múr okolo vonkajších hraníc EU. Tam Rusočínindia tu EU. Fakt si myslíte, že to má takto fungovať? Naozaj si myslíte, že v záujme našej európskej civilizácie sa takto máme správať k zbytku ľudí na planéte Zem? Fakt si máme postaviť múr okolo Slovenska? A prečo nie okolo svojej dediny?

Naozaj si myslíte, že dokážu fungovať pomocou výnosov najvyššieho o množstve vyrobeného toaletného papiera za rok? A my tu zas budeme živoriť v kapitalizme?

Naozaj po svete nikto netúži po osobnej slobode a po ľudských právach tak ako sa kryštalizujú v ostatných 200 rokoch v oblasti USA-EU? Naozaj si budú Rusi aj Číňania donekonečna voliť len diktátorov?  Naozaj je pre Rusočínu naveky daná diktatúra? Naozaj vyspelá blahobytná civilizácia, keď sa ňou vďaka spoločnému paktu Rusočína stane, dokáže udržať sama seba v diktatúre na večné časy?

A nie je to náhodou tak., že sa jeden kus človeka v Rusku a jeden kus človeka v Čine rozhodol, že 4 miliardy ľudí bude tancovať ako zapíska?

No ak toto má byť ten nový svetový poriadok a program na najbližších 50-80 rokov, ktorý sami pre seba chceme ako ten najlepší, tak to si ako ľudský rod ani nezaslúžime existovať v tomto známom Vesmíre.

A Boh si môže odškrtnúť jeden nepodarený Život. Dal nám slobodnú vôľu a my ju pokojne a dobrovoľne darujeme jeden druhému za 85 nohavice v skrini, 69 koláč a 2% HDP.

Leda že by sme na slobodu, demokraciu a ľudské práva nezanevreli. Leda že by sa sloboda, demokracia a ľudské práva šírili po našej planéte a ľudstvo by si ich zvolili za program na najbližších 150 rokov.  Ja teda neviem ako vy, ale ja iný program nemám.

Naozaj ste taký maloverní,  že neveríte, že šírením slobody, demokracie  a podporou ľudských práv sa stratí túžba po vašej krvi a neveríte, že sa z ľudí na planéte Zem stanú hlavne priatelia?

Viete priatelia, ak máte pocit, že by sa ktokoľvek mal mať zle len preto, aby vy ste sa mali lepšie, tak prosím choďte do riti. Spravte to pre mňa dobrovoľne, lebo verte mi, ja urobím všetko preto, aby ste sa tam dostali. Aj keby som vás mal po jednom a vlastnoručne do tej riti dokopať.

Ukážkový príklad pre debilkov

Debilkovia moji, nebuďte prekvapení, keď dostanete, čo si prajete od tých čo ste si sami slobodne zvolili.

Vaše priania:

Chvala bohu! Uz bolo kurva nacase aby sa tato vsivava eu pod vedenim fasistickych kuriev typu merkelkovej a holanda rozpadla!

Zdroj:  Len Ondrej – Facebook

…sú im rozkazom:

„Veď by bolo zlé, keby sme teraz obetovali takéto dôležité veličiny v prospech politického súboja, s ktorým Slovensko dohromady nič nemá,“ vyhlásil Fico.

Podľa jeho slov by mohlo sprísnenie ekonomických sankcií voči Rusku spôsobiť pokles hospodárskeho rastu Slovenska o dva percentuálne body HDP za rok.

Zdroj:  Fico o Ukrajine: Za väčšinu problémov si môžu sami, nevedia riadiť krajinu | Slovensko | ekonomika.sme.sk.

Debilkovia, pokojne obetujte slobodu, demokraciu a ľudské práva úplne neznámych. A keď ste ju tak obetovali, obetujte aj tú vašu, veď čo ste niečo viac? Tak prečo ste sa rozhodli voliť? Prečo chcete byť volený? Vylúčte sa manifestačne  z volieb. OK?

Budete mať teda teplo, svetlo aj jedlo. Svetlo, kedy ja rozhodnem. Teplo, aké ja rozhodnem. A jedlo? Jedlo aké a kedy ja rozhodnem. OK?  Debilkovia, a bez diskusií! Vy ste si vybrali medzi rastom HDP a vašim demokratickým právom  tri písmená. Zlaté teľa HDP.

Koniec príkladu z vašej vysnívanej reality.

A teraz ten príklad vynásobte národom, umocnite štátom a to všetko ešte mnohokrát. Aj keby ste to vynásobili nekonečnom a rozšírili do hĺbky večnosti a aj tak sa len biedne priblížite k predstave toho, čo obetujete, keď rezignujete na slobodu a ľudské práva.

Prečo má byť jedinou cestou boj medzi ľuďmi? Prečo nie spolupráca? Každý niečo chce. Tak prečo nie niečo, čo má pre život zmysel. Pre Život, nie prežívanie. Ja teda neviem ako vy, ale ja žijem rád. Márnosť šedivá, ako ja žijem rád.

Zdieľať?