Čo si zasejete, to budete žať

Ak ste na indexe mienkotvorného denníka, ste, slušne povedané, v prdeli.

Z funkcie ho nechala premiérka odvolať potom, ako vyšlo najavo, že vybavoval stretnutie pre zástupcu firmy Kapsch s kancelárom Národnej rady.

Vyhodený z Úradu vlády sa uchytil v Dúbravke | Dúbravka | bratislava.sme.sk

Čo si zasejete, to budete žať

Čo si zasejete, to budete žať

A to som ešte skutočne slušný. To len tak ako malá nevinná provokácia. Viete, onehdá som mal takú „malú“ diskusiu o sile jednej služby zastrešenej pod sme.sk.

Hej, táto filipika sa dá poňať aj z druhej strany.

Teraz, keď sa ocitli vo vláde, pravicové strany Blanárika tolerujú. Post pripadol podľa koaličnej dohody SaS. Tá síce v opozícii nebola, jej predseda Richard Sulík si však pri zakladaní strany potrpel na to, že sú strana bez komunistov a eštebákov.

SME.sk | Sulík drží v NBÚ udavača.

Keď raz mám nejakú líniu, tak je vecou charakteru vynaložiť absolútne maximálne úsilie na jej dodržanie. Tak čo tam stále robia tí preverení komunisti? Keď ho raz nechceme v štátnej práve, tak ho inokedy už chceme? Hej, ten charakter, to je sviňa svedomitá.

Alebo to vezmeme za tretí roh? Písal som už o tom:Chytajte kamene do vás hodené, hodia sa na základy

Mám taký osobný pocit niekde vo vnútri mozgovne, že s našimi chybami a slabosťami a nedokonalosťami je to ako s povestným uholným kameňom. Keď ich do nás dosť nahádžu, mali by sme si ich dobre uschovať a na nich postaviť stavbu svojho života. Lebo múdry stavia svoj dom na skale a učí sa na chybách iných a aj na chybách svojich.  Keď sa dobre poučíme, dobre zapracujeme chytené kamene a nenecháme ich ako hrach len tak odskakovať, môže ten život stáť za to.  A to ma vedie k úvahe, že práve od takých, ktorí si svoje alebo cudzie chyby už prežili sa najlepšie môžeme poučiť.  Možno takí majú najväčšie právo na rovnakú chybu, ale v našom podaní, nás upozorniť. Lebo oni vedia...

Nie je to žiadna sranda, tento život. A ešte k tomu, nemá zmysel.