Demokrat proste propagandu 5. 3. 2016 nevolí

Priaznivci propagandy vchádzajú do predvolebného boja s nacistickou rétorikou. Nie je to tak dávno, čo priaznivci propagandy natárali všelijakých hovadín, len aby bol zvolený za prezidenta. Bez akýchokoľvek relevantných podkladov si navymýšľal kadejaké kraviny. Vystavali dokonalú stavbu čistej propagandy.

Máme jedinečnú šancu 5.3.2016 rozhodnúť, že takto naša Slovenská republika nemá vyzerať. Že vymýšľanie kadejakých propagandistických hovadín a ich vypúšťanie do éteru na Slovensku nechceme. Že na dobre spravovanú propagandu nikto na Slovensku nie je zvedavý.

Áno, aj strašením sa dajú vyhrať voľby. Propagandistické oddelenie to vie a zvolilo si tento spôsob predvolebného boja. Načo fakty, načo chválenie  sa svojimi skutočnými a merateľnými výsledkami svojich vlastných riešení. Hlavne propaganda, manipulácia, strašenie a nacistická rétorika. Áno, aj to platí na veľké skupiny voličov. Áno aj tak sa dajú nazbierať hlasy.

To sa nehanbíte to skúšať? To vám nevadí sa bratať s takýmito propagandistami?

Naozaj takýmto ľuďom má patriť riadenie našej spoločnosti?

Môžeme mať rôzne názory na to, do akej miery sa majú pozatvárať Schengenské hranice. Od nuly po 100%. Môžeme mať rôzne názory na to, ako a koľko daní sa má vyberať. Od 15% do 90%. Vyberte si, čo vám vyhovuje, čo si myslíte, že je pre vás lepšie. Vyberte si prosím, riešenia.

Nevidím jediný dôvod, aby sme si vyberali do vedenia štátu tvorcov propagandy.

Slovenská republika bola posledné 4 roky riadená ľuďmi, ktorí vyznávajú fašistické riešenia  (nacizmus spojený s kapitánmi priemyslu) a na svoje znovuzvolenie používajú praktiky nacistickej propagandy.

Presne tam sú korene, že to tu okolo nás vyzerá ako by niekto vyhlásil preteky, kto bude väčšia nemorálna sviňa. Už to tak musí byť, normálne tu prebieha regulárny závod o to kto viac a nechutnejšie odrbe blížneho svojho. Heslo preteku je: Kto neoje****, oje**** svoju rodinu. Ja viem, opakujem sa, ale nenapísal by som to ani dnes lepšie.

Nie, nepotrebujeme takých, čo sa len snažia nahnať strach a ukazovať na čej strane je vina. Takí vedia, že aj takým spôsobom sa dajú vyhrať voľby. Im nejde o vyriešenie ťažkostí, ktoré máme dnes na Slovensku. Im ide len o to byť zvolení. Len byť zvolení.

To nám predsa nemôže stačiť ani v dobrých časoch.

Potrebujeme serióznych ľudí, ktorí budú schopní prinášať riešenia. Potrebujeme schopných ľudí, ktorí dokážu tieto riešenia uvádzať do každodennosti. Áno, občas to riešenie bude debilné a občas sa implementácia nepodarí. Potrebujeme ľudí, ktorí si vedia priznať chyby, analyzovať ich a upraviť smerovanie.

Čelíme naozaj vážnym problémom s charakterom a potrebujeme serióznych ľudí. Náš osud a naša zodpovednosť voči charakteru slovenskej spoločnosti nám prikazuje hľadať charakterných a voliť charakterných. Hľadám charakterných spoluobčanov.

To si tú politiku mám robiť sám? Mne by jeden plat stačil pre službu voličom. A tak som sa prihlásil a zdá sa, že z toho aj niečo bude.

Máme jedinečnú šancu, túto nacistickú´propagandu v demokratických voľbách nezvoliť a vybrať si demokraciu. Nemusíme tento rétorický nacizmus počúvať dlhé roky. Už o pár mesiacov, už 5.marca 2016 sa môžeme týchto bafuňárov zbaviť. Stačí si vybrať namiesto tvorcov propagandy tých, čo navrhujú  riešenia. Demokrat nacistu ani komunistu do volebnej urny nehodí. Proste nehodí.

Demokrat vyznávačov propagandy. Proste nevolí.

Pod čiarou: Neverím slovenskej justícii. Neverím na demokratické práva na Slovensku. Preto je článok v poslednej verzii anonimizovaný. Nie, nechcem žiť ako disident. Aj to by mal byť dôvod pre demokrata, aby nacistov či komunistov proste nevolil. Leda ak sa rochní blahom v pocite obáv z perzekúcie za názor. A to teda ja nie.

Pod dvomi čiarami: Toto je posledný článok venujúci sa… No veď vy viete komu. Od budúceho týždňa už len vlastný program a vlastné riešenia.

Príspevok bol vložený Nezaradené by . Vytvorte záložku trvalého odkazu.