Digsby – Máte s tým niekto skúsenosti?

Uvažujem nad nejakou desktopovou aplikáciou, ktorá by si šikovne poradila s IM+Email+Sociálne siete.

Instant Messaging

digsby is a multiprotocol IM client that lets you chat with all your friends on AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk, and Jabber with one simple to manage buddy list.

Email Notifications

digsby is an email notification tool that alerts you of new email and lets you perform actions such as ‚Delete‘ or ‚Report Spam‘ with just one click.

Social Networking

digsby is a social networking tool that alerts you of events like new messages and gives you a live Newsfeed of what your friends are up to.

Digsby = IM + Email + Social Networks.

Alebo nejaké iné odporúčanie?

Zdieľať?

3 komentáre pri “Digsby – Máte s tým niekto skúsenosti?

  1. ja to pouzivam, je to super… maily, Twitter, Facebook a asi aj ine obsluzis rovno cez to… super vec je moznost vygenerovat si chatovacie okno ktore umiestnis niekde na web (napriklad moj facebbok profil) a ludia ti mozu pisat rovno do tvojho IM na PC

  2. Az to takejto zvrhlosti som sa nedostal, ale bezne pouzivam na vsetky IM pidgin (ICQ, jabber etc) + mam k nemu navyse skype plugin a facebook plugin. Pre moje potreby to vyhovuje. Maily do toho integrovat nechcem. Na citacku mailov mam ine poziadavky. A ako som zbezne prebehol net, tak existuje aj twitter plugin a mozno aj dalsie, co by vykryli Tvoje potreby.

  3. Digsby používam v teréne už nejaký ten piatok. Myšlienka aj funkcie programu sú pekné, ale jedna (pre mňa) obrovská nevýhoda je rýchlosť (extrémne pomalé prihlasovanie a niektoré činnosti) a pamäťožrútstvo.

Komentáre sú uzavreté.