Dopravný expert si pomýlil výtlky s dĺžkou sukní

Dopravný expert naznačí, novinár optimalizuje a z pravdy sa stane lož a z vojny mier. Už len chýba doplniť, že keďže sa v zime nosia dlhé sukne, ubúda nehôd, lebo sa vodiči venujú situácii na vozovke.

Výtlky zachraňujú životy, obetí na cestách je rekordne málo

Podľa odborníkov patria medzi hlavné dôvody, prečo za prvý štvrťrok zomrelo na našich cestách najmenej ľudí v histórii. Počet nehôd pritom oproti vlaňajšku mierne stúpol.

Od januára do konca marca zahynulo pri haváriách 43 ľudí, čo je o 17 menej ako doteraz v najmenej tragickom minulom roku.

„Keď máte na vozovke sneh, poľadovicu a výtlky, jazdíte pomalšie. A aj keď riziko nehody je väčšie, následky nebývajú také fatálne,“ hovorí dopravný analytik Jozef Drahovský.

„Vplyv mohla mať aj zlá ekonomická situácia, keď si ľudia dávajú pozor, aby sa vyhli haváriám a drahým opravám,“ dodáva.

Potvrdzujú to aj ďalšie štatistiky. Cez zimu mierne klesol aj počet ťažko zranených, kým ľahších zranení pribúdalo. Dlhá zima sa prejavila aj na nehodách motorkárov, o život tento rok ešte neprišiel žiadny. Cyklista zahynul jeden.

S teplejším počasím sa polícia začína pripravovať na náročnejšie obdobie, leb

Zdroj:  m.sme.sk – SME pre mobily.

Týmto verejne vyzývam Drahovského, aby buď doložil vedecký podklad svojich tvrdení o výtlkoch, alebo držal hubu. Jožo, absolvent masmediálnej komunikácie sa teraz toho chytil, tak sa v tom smažte spolu.

Mimochodom to, že  existuje korelácia medzi dĺžkou sukní a rastom akciového trhu je mimochodom fakt doložený v knihe Prúvodce spekulanta.  Jo a ja som pápežova dcéra. Tiež len en passant.

2 komentáre pri “Dopravný expert si pomýlil výtlky s dĺžkou sukní

  1. Predpokladam, ze okolo tej jedinej citovanej vety bol nejaky kontext, ktory mohol byt uplne inde, napriklad chyba otazka na ktoru reaguje 😉

    vsak my vieme. Potom sa z toho posklada clanok.

  2. Predpokladam, ze okolo tej jedinej citovanej vety bol nejaky kontext, ktory mohol byt uplne inde, napriklad chyba otazka na ktoru reaguje 😉

    vsak my vieme. Potom sa z toho posklada clanok.

Komentáre sú uzavreté.