Dva zdroje hlásia obrat Facebooku 800 miliónov dolárov

Obrat je pekná forma cvičenia. Ale kým sa len obraciate zľava doprava a zprava doľava bez toho, aby ste sa zohli pre zisk, je to celé zrelé na pichnutie špendlíka. Cukríček už drží balónik pripravený.  A má ho istotne tiež modrý.

Last July, Facebook board member Marc Andreessen told Reuters the company was on track to surpass $500 million in annual revenue for 2009. And in September, Facebook said that it had become free cash flow positive, meaning that the company was generating enough cash to cover its operating expenses as well as its capital spending needs.

Estimates in various media reports had previously pegged the company’s 2009 revenue at $550 million to $700 million.

The two sources said revenue in 2009 was in fact $700 million to $800 million.

Facebook ’09 revenue neared $800 million – Yahoo! News

Spomeniete si, koľko prachov investori už do Facebooku naliali?  A ďalší sa trasú nedočkavosťou na ohlásenie IPO…

Gréci majú takú povesť o chimére svojho vyrovnaného rozpočtu. Pardón, to som sa o cca 3000 rokov pomýlil. Tak znovu: Gréci majú takú povesť o Chimére: Od predu do zadu je to lev, koza a drak v jednom (navyše je dcérov ženo-hada a stohlavého obra), čo je tak fantastická a neuveriteľná kombinácia, že sa stala slovom pomenúvajúcim prelud, vidinu, mámenie. Len aby sa nám čoskoro v rovnakom význame nedostalo do slovníka spojenie Zisk ako Facebook.

Zdieľať?

1 komentár pri “Dva zdroje hlásia obrat Facebooku 800 miliónov dolárov

Komentáre sú uzavreté.