Google kupuje Feedburner – vraj aktualita

O oboch udalostiach som už bol býval bol písal. Takže, ak je informácia o tom, že Google chystá Adsense do RSS kanalov a že Google kupuje vaše RSS, takže ak sú tieto informácie pre vás novinkou, tak je to vaša chyba. Máte čítať pravidelne tento blog. Celulózový výluh nepripravujem len tak pre srandu králikov kúzelníka Pokustóna a RSS kanál tu neslúži na ich výkrm.

V tlačovej správe, ako aj v jej prepise, ktorý čoskoro uverejnia všetky významnejšie IT spravodajské servre, sa ďalej bude písať, väčšinou na konci, čo sú to tie Google a Feedburner-e zač, koľko boli bývali boli investovali (1+9 miliónov dolárov) hazardéri (spoločnosti rizikového kapitálu) do služby Feedburner (nominatív nadovšetko) a ako sa im to teraz vypláca (získali 10x toľko). Vraj to Google vycáloval v hotovosti na drevo, tak v podstate 11x toľko.

Keďže nie som tlačová agentúra ani významnejší IT server a tlačové správy mi chodia len zo Sme.sk, aj to len občas, uvediem len link na môj zdroj informácii. Áno priatelia, je to RSS čítačka. (Via: TechCrunch)

Vyhlasujem anketu na nový mesiac z otázkou: Čo si najbližšie Google kúpi? Tak nie. Najprv musím pozbierať nápady. Takže, ak máte nápad, čo by mohol Google v najbližšom období kúpiť, napíšte to do komentárov, alebo na svoj blog (ak mi dáte vedieť aj na vás odkážem). Zosumarizujem to a v júny o vašom návrhu budú hlasovať moji návštevníci. Aspoň uvidíte, či si myslíte to čo dav.

Zdieľať?