Inkoherentná nedeľná siesta

Takto s prázdnym, pred obedom a plným žalúdkom, po obede, ma napadajú všelijaké zhúvieřilosti. Tak napríklad:

Tento týždeň som videl pár fotiek ľudí, ktorí sa rekreovali v stanoch pred obchodmi, do ktorých mali doviesť novú verziu hracej konzoly PS3. Myslím, že je to vzorový príklad vyžranosti konzumnej spoločnosti. Nezdá sa mi to normálne. No na svete je cca 6 miliárd ľudí, celková ľudská inteligencia je podľa optimistov konštanta a počet obyvateľov stále stúpa.

Chytili vrahov z Polomky. Boli to bývalí (2) a súčasný (1) policajti. Najprv ich naháňali v okolí bydliska rodičov jedného z nich a potom ich chytili neďaleko bydliska rodičov druhého. Akokoľvek, tak nejako som predpokladal, že predsa musia mať nejaký plán „B”. Klišé neklišé, evidentne aj plán „B“ bol pravdepodobne „policajný”.

Z čiernej kroniky: Umrel organista, medzi druhým a tretím baránkom božím. A potom, že Boh nie je srandista a nehrá s nami kocky. Naopak, myslím, že sa pri tom dobre baví.

Neberte ma príliš vážne. Krv sa mi práve presunula do portálneho obehu, prevládla vo mne opica so žvancom v ruke, preostril som na blízko, žľazy makajú o sto sedem a snažím sa nepredstavovať si procesy na bunkovej membráne svojho tenkého červa. Proste parasympatikus ma ovládol naplno.

Zdieľať?