Jeden z dvoch je 50% a to sa počíta

Dobre nám tí socialisti vedú štát. Tak prosociálne.

Polaček pre Denník N vysvetľuje, že toto všetko sa udialo po tom, ako sa oženil. Zobral si hluchonemú architektku a začal sa rozhliadať po tom, ako jej pomôcť nájsť nejakú robotu. Všimol si, že v tom čase začal štát a samosprávy vyhlasovať stavebné tendre vyhradené pre chránené dielne. Jednu si teda založili a do predmetu činností si napísali „uskutočňovanie stavieb a ich zmien“.

Do trvalého pomeru však neprijali žiadnych skutočných robotníkov, nenakúpili ani stavebné stroje. Chranenepracovisko.eu funguje ako spoločnosť s jedným zamestnancom, Polačkovou manželkou. Vďaka tomu bez problému spĺňajú zákonnú podmienku, aby viac ako 50 percent pracovníkov bolo so zdravotným postihnutím. Keď potom získajú zákazku, najmú si subdodávateľov. Na to, koľko zdravotne postihnutých zamestnávajú oni, už žiadny paragraf nie je.

Zdroj:  Firmy sa vyhli konkurencii v stavebných tendroch, využili zdravotne postihnutých.

Áno, priatelia, toto je presne zodpovednosť štátu. Vytvárať prostredie. Socialisti vytvárajú takéto prostredie.

Spomínate, ako pravidelne píšem vetu: Aj vy by ste chceli čo? No tak toto je také jedno č.b.t.d.

Debilkovia moji, ľutujete, že aj vás takéto finta nenapadla? A ste vy takto normálny, že o tom vôbec uvažujete? Aha, to ste vy, čo sa pokojne načiahnete po čerešniach, čo prevísajú zo stromu do ulice cez plot.  Fakt sa mi tu s vami „dobre“ žije.

Zdieľať?