Jedno EURO čoskoro končí, iné EURO čoskoro príde

Nie je EURO ako Euro. Jedno, to futbalové Euro 2008 čoskoro pominie, prechod na to druhé Euro, to  menové, nás ešte len čaká. Oboje eurá sú pre mňa zaujímavé udalosti. Futbal hlavne z pohľadu fanúšika, mena Euro hlavne z pohľadu peňaženky. A keďže mám k dispozícii projekt Recept na život, využil som ho na vytvorenie dvoch skoro statických stránok.

Aktuálne prebiehajúci  futbalový šampionát v Rakúsku a Švajčiarsku sledujem na stránke ME vo futbale Rakúsko, Švajčiarsko 2008 – EURO 2008.  Tradične v prípade šampionátov som si spravil stránku na sledovanie výsledkov, priebehu turnaja a tak podobne. Keďže je tento typ stránok už pravidlom, kategória futbal začína mať aj zaujímavú historickú hodnotu.

Prechod na menu Euro je rovnako zaujímavá udalosť. Aby som si niekam prehľadne uložil len tie zásadné a faktické informácie, urobil som si stránku Prechod na Euro – zdroje informáci. Okrem odkazov na skutočne relevantné zdroje, stránka obsahuje prehľad základných informácii, ktoré je dobré vedieť.  Dnes som tam pridal čosi ohľadne Eurokalkulačky.

Projekt Recept na život je wiki, takže ak chcete, kľudne sa môžete zapojiť. Keď si námatkovo spomeniem, nedávno si pridali na podstránku o typografii odkaz na svoj web páni z Othelo. Veď prečo nie, je to k veci, je to kvalitné, tak to tam patrí.

Zdieľať?