Konto na vybrali.sme.sk v súvislostiach

Začnem od konca. Teda článkom 5 druhov používateľov Vybrali.sme, kde Jano popisuje, ako sa snaží na pozadí zrušiť svoje konto. A vraj to nie je také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Myslím, že keď nejaký admin z vybrali.sme.sk dočíta tento môj článok, pôjde zrušenie konta na jeden klik a pribudne aj nejaká tá vetička do pravidiel. Ale pekne po retrospektívnom poriadku.

Druhým krokom od konca je článok Ruziklana Kritika vybrali.sme.sk?, v ktorom toľkokrát omiela rozdielnu váhu užívateľských hlasov a zalinkováva toľko článkov, kde sa o tom hovorí, že hádam aj kostre v hrobe to spojí tie dva neuróny, ktoré jej ešte ostali a vznikne nápad.

Predtým tu máme ešte jeden urozprávaný príbeh, ktorý popisuje Skrytý život slovenských mienkotvorcov. Ak to vtedy niekomu nedocvakolo, tak verím, že Ruziklan to potom vtĺkol do hlavy každému.

Na začiatku bol článok Vybrali.sme.sk: najúspešnejší prispievatelia, kde sa dusoft ako prvý  zahral na Manika minera a vydoloval zaujímavú štatistiku. My aktívny užívatelia sme popri tom zľahka vypozorovali, čo neskôr publikované články potvrdili.

Jano, neblázni!

Netušíte náhodou, po čom frčia kontá v sociálnych sieťach s dobrou reputáciou a kvalitnou históriou? Predpokladám, že Webtržníci čoskoro otvoria nové diskusné vlákno s nadpisom: Kúpim konto. Zn: len horných desať tisíc.,  tak treba byť v obraze, aby sme nešli, my, starí skúsení mienkotvorci, pod cenu 😉 keď vypukne zlatá horúčka.

Zdieľať?

4 komentáre pri “Konto na vybrali.sme.sk v súvislostiach

  1. Zakaz predaja konta by bol pochopitelny, robia to tak aj ine socialne siete – hry, hlasujuce systemy a pod.

  2. Samozrejme mi to s predajom „mena“, „vahy hlasu“ a pod. napadlo niekolkokrat, ale sam v sebe som si odpovedal, ze keby niekto prisiel s jednostrannym spenazovanim svojich virtualnych aktiv v slovenskom prostredi, velmi rychlo by stratili hodnotu. V podstate sa tu pozname a admini by to stihali eliminovat, tak myslim.

Komentáre sú uzavreté.