Konvergencia, bod zlomu a iné teórie

Také malé upozornenie pre služobne starších blogérov, čo ešte zažili napríklad živý Pixyho blog. Aj pár slov o konvergencii bude. Aj teória bodu zlomu. Aj záver.

V rámci mojej pravidelnej večernej dvoj až trojhodinovky, kedy sa s rozkošou a v tichosti prehrabujem po sieti, narazil som na spot Chvíle odreagování » La Trine. Nenechajte sa zmiasť článkom. Ako som bol býval bol už pradávno napísal Komentáre podporujú zábavu pri blogovaní. Preto nasledujte komentáre. Zábava začína tak pri komentári č. 50. Okrem iného sa môžete čo to dozvedieť o príčinách návratu komunistov k moci, o dôvodoch prečo niektorí úspešný blogéri skončili a mnoho iných zaujímavostí. Žiaľ moje odporúčanie je bez záruky, pretože sa môže stať, že veľkosť stránky presiahne technické možnosti IE a dgx komentáre stiahne.

Možno tento spot pomôže k definitívnemu potvrdeniu, či vyvráteniu teórie „Bod zlomu“ od Arthura Denta. (komentár č. 86)

Nuž, čo by som ešte napísal, keď už som sa po dlhšom čase odhodlal.

Aha!

Ešte k tej fotke hore vyššie. Nie je to narážka na historický vývoj. Skôr taká výzva pre vývojárov. Inšpirovala ma k tomu …

…moment, musím priložiť…

…. debata pod článkom Konvergence je opravdu blbost | conBLOG píše Jiří Bureš. Ide o debatu k úplne inému článku na úplne inom blogu (odkaz naň je v tom, ktorý som odkázal, tak to nebudem odkazovať aby som to nezamotal, lebo zamotané je to aj tak dosť).

No ale naspäť k meritu veci, čiže ku konvergencii. Teda fotke. Podľa mňa, keď sa podarí vyrobiť prístroj, ktorý by do jedného skombinoval všetky technické prostriedky zobrazené na fotke, nastane to správne technické labúžo.

Tak. Odkaz máme, aj niekoľko, osobné to je, aj fotku máme, tak hádam už len záver.

.

Zdieľať?