mBank bez poplatku za účtovnú položku – exkluzívne info

Zdá sa, že spustenie mBank je tak blízko (časovo), že v mBank už môžu aj naznačovať.

Ako bol (časovo: nie bol býval bol, lebo to urobil len toť nedávno, takže ide o čas nedávny, takzvaný minulý okamih) v komentári na mojom blogu pod mojim článkom naznačil priamo Marek Michlík – mBank, zdá sa, že mBank nebude mať vo svojom cenníku poplatok za účtovnú položku. Ako som sa bol býval bol (časovo: čas dávnejší ako práve minulý okamih) vyjadril, poplatok za účtovnú položku považujem za najabsurdnejší bankový poplatok v dejinách ľudstva.

Prešiel som výsledky na Google, prešiel som ich fórum a veru jasnejšie naznačenie som nenašiel. No exluzívne info nie? Možno si ho aj zarámovať dám ;-).

Koniec exkluzívnej správy o tom ako mBank naznačuje, že pošle účtovnú položku k vode opaľovať sa. Nasledujú už len nevýznamné keci.

V uvedenom článku, som bol býval bol naznačil, že:

Tvrdia, že hafo vecí bude bez poplatkov. Mne by stačilo len jedno. Keby mBank zrušila poplatok za účtovnú položku. A mohli by si vziať na odstrel aj ostatné bankové poplatky. V tom momente získa mBank vo mne nového klienta a možno sa im potom podarí aj ten virál rozpútať.

Keď už mBank takto sleduje virál okolo seba, mohli by vziať priania ľudu skutočne dokonale a odstreliť aj ďalšie poplatky. Na svojich stránkach a aj vo fóre pracovníci mBank naznačujú, že by aj vedenie účtu mohlo byť bez poplatku. A keď sme pri tom naznačovaní, aj ja naznačím, že by sa mi ešte páčilo, keby som si mohol vybrať číslo účtu v mBank. Je to predsa len mnohomiestna cifra, takže zlatých čísiel je relatívne dosť a prvých pár stoviek klientov, by sa možno potešilo takejto možnosti.

Keď už som pri tom naznačovaní, naznačím ešte jednu vec: To naznačovanie je narážka na jednu z tisícov slávnych replík skoro najväčšieho Čecha a neuznaného ležiaceho a spiaceho génia. Podľa mňa sa čoskoro dočkáme zásadného objavu, že internetové bankovníctvo vynašiel práve on, niekedy medzi 16.5.1900 – 14.6.1901 ±28 rokov o 9:30 ráno.

Zdieľať?