Milujeme sa a množíme sa

Bocian sa pripravuje na donášku

Bocian sa pripravuje na donášku

Veci sa hýbu správnym smerom. Niektoré sa zatiaľ nehýbu, len narastajú a niektoré už vypukli. Ale pekne poporiadku, všetko sa dozviete vrámci obligátnej úvodníkovej agendy.

Špeciálna chvála augustu

Ako som už bol spomenul minule, august je pre nás všetkých v 4M špeciálny mesiac. Veď všetko podstatné a dôležité pre samotnú našu existenciu sa udialo v niektorom s uplynulých augustov. Takže august je spojený so samými hostinami, gratuláciami a krásnymi spomienkami. V auguste 1991 sme sa ráno vydali na cestu ako dve M a na druhý deň večer sa vrátili ako pravá strana rovnice z nadpisu delená dvoma. No čo vám budem rozprávať, zamilovaný som do dnes.

Vo výťahu je tesno, ako dávno nebolo

Na základe prieskumu e-mailovej pošty sa ukázalo, že problémy v preprave výťahom, ktoré sme pozorovali v ostatnom čase boli spôsobené premnožením. Nevediac o tom sme denno denne riskovali svoje životy.  Prvá úľava nastal, keď sa asi 128 Ján v dynastii rozhodol výťah opustiť. Týmto mu prajem, aby si rovnako zamiloval našu profesiu ako jeho otec a vykročil v jeho šľapajách.

No napriek tomu, ťažkosti znemožňujúce nám ostatným používať výťah stále trvajú. Prosto a jasne: Očakávané dvojičky sa tiskajúc o seba snažia vyplniť celý priestor výťahu a všetci veríme a dúfame, že im to ešte aspoň cca 4 mesiace vydrží.  Ak by sa všetko zadarilo ako sa patrí, máme o 25 rokov ďalšie dve magistri a členky basketbalového družstva. Predpoklady tu sú, aby sme spolu s predskokanom, dali dohromady 1. BC-pharma tým.

My skúsení rodičia sa zľahka uškŕňame, ako sa oba páriky svorne trasú z obavy ako zvládnuť nápor potomstva. Vždy mám úprimnú radosť, keď viem, že aj iní  získali niečo, čo ich bude tešiť do konca života. Sám viem, aká je to radosť s deckami a teším sa, že im je dopriate tiež si to užívať. Veľmi im to prajeme.

Akvárko prežíva ťažké dni

Rovnaký medzititulok, ako pred mesiacom.  Rovnako ako pred mesiacom sme zaznamenali jeden úbytok. Uff, ešte že majú prázdniny len dva mesiace.  Takýmto tempom by som nemal čo uloviť na vianočný stôl.

Vyhodnotenie rýchlej ankety

V minulom úvodníku som nadhodil tému redizajnu tohoto blogu. Týmto vyhlasujem stop. Kto sa nevyjadril, už je bez šance a aj tí čo sa vyjadrili môžu len dúfať, že dôjde na ich priania. Veď ako inak zhodnotiť dokonalú remízu, ktorá v ankete a v komentároch nastala.

  • Černo oranžová kombinácia vyhovuje 11 kusom
  • Čierne písmo na bielom podklade si praje 9 kusov
  • Farebné ladenie blogu 4M na v paži 10 kusov.

Tak sa priatelia nechajte prekvapiť. Čo je ale isté, ak by, teda ak by ostal čierny podklad, určite ešte viac znížim kontrast medzi písmom a podkladom.

Poďakovanie sponzorom

Prínos Adsense na 4M za  júl je 64,10 US$. Keď tak pozerám na ostatné úvodníky, tak je to  krásne a estetické zdvojnásobenie. Ak by sa to takto zdvojnásobovalo aj ďalej, verte mi, frčím ako blogér na plný úväzok.  Dokonca aj dolár nabral ten správny severný kurz. Skoro by som povedal, že zavládli samé pozitíva.

Čo sa týka darov a iných prímov, mne známy mecenáš venoval  10 €. Ak sa chcete pridať môžete si na vlastnej platobnej karte aj bez paypal účtu vyskúšať platenie na sieti. Stačí použiť tlačidlo Donate v pravom stĺpci.

Reklamný formát www.scratchback.com som vrámci upratovania v reklamnej sekcii stiaho. Jednak som potreboval vystaviť svoj reklamný baner, druhak je leto a do tretice, napriek nastaveniu „platba za 30 dní“ ostali odkazy viditeľné aj po tomto čase. A keďže v momente, keď ide o peniaze treba dodržiavať  pravidlá, odkazy sa nezobrazujú. Od 1. septembra sa tento reklamný nástroj vráti naspäť aj s novým systémom platby za odkaz.

Leto pomaly končí, tak chcem povzbudiť inzerentov, aby uvážili inzerciu na blogu 4M. Návštevnosť mi na 4M stále stúpa aj v tomto letnom období, keď všetci klesajú. Už sa teším na jesenné čísla.

Záverom

Vychutnávam ostatné dni augusta ako posledné pokojné na dlhý čas. V septembri budem mať  pravdepodobne napilno.  Predsa len, začína ďalšia internetová sezóna a treba opäť prebudiť do aktívneho režimu všetky moje obsahové ale hlavne katalógové weby. Tak dočítania pri úvodníku v prvý septembrový týždeň, keď budem hodnotiť práve prebiehajúci august.

1 komentár pri “Milujeme sa a množíme sa

  1. Spätné upozornenie: Interné informácie z blogu 4M

Komentáre sú uzavreté.