Moje extensie pre Firefox

Vo svojom prehliadači Firefox používam nasledujúce extension:

Nejako sa mi ich počet rozrastá. Momentálne je prehliadač pre mňa pracovným nástrojom, takže musí byť ergonomický a splniť na čo si len pomyslím. Vďaka systému extension je jedinou voľbou Firefox a naopak, bez nich by nemal u mňa šancu. Ale o tom som už bol býval písal.

Na okraj. Niektoré z hore uvedených boli nedávno aktualizované. Napríklad v TargetAlert 0.8.6 bola pridaná možnosť, aby sa ikony charakterizujúce povahu odkazov, zobrazovali pri prechode myšou. Čo je nové v ostatných som neskúmal, lebo robia čo robili aj doteraz a viac od nich nepotrebujem.

Možno práve to je trochu hlúpe, že som síce upozornený, že vyšli nové verzie, ale nie je možné zistiť, čo je v nich nové ešte pred ich inštaláciou. Bol by som si býval ušetril spätný návrat v prípade ForecastFox. V novej verzii prešli na iného poskytovateľa predpovedí počasia. Na pohľad sa zdá, že je tam viac miest, ale je to umelé navýšenie. Predpovede z letísk sú zobrazované aj pod hlavičkou okolitých miest aj desiatky kilometrov vzdialených. O serióznosti popisu okamžitej situácie by sa tiež dalo s úspechom pochybovať. Proste nová verzia ForecastFox zobrazuje podľa mňa somariny.

V komentároch k minulému zoznamu extensií som bol požiadaný, aby som o tých extensiách popísal niečo viac. Nuž, možno nabudúce, hudbu za mňa vyberie redaktor spravodaja na Foxinke