Moje-lékárna je vám nejblíž

Patrí sa odkryť karty. Už tu týždeň svieti reklama, tak s informáciami treba na svetlo sveta. Vďaka dlhému sledu zaujímavých okolností som sa dopracoval k projektu internetovej predajne www.moje-lekarna.cz.

Moje-lékárna

Nie je tak celkom moja. Mojich je niekoľko nápadov a hlavne práca na jej rozbehu, uvedení do života…

Rada by sa stala vašou. Aby každý pacient, klient či zákazník o nej mohol povedať:

Na mojej-lekárni som si vybral, dobre nakúpil, doviezli rýchlo a pomohlo mi to vyriešiť môj zdravotný problém. Z domu, bez nutnosti predierať sa medzi prskajúcimi a kašľajúcimi pacientmi.

Nuž uvidíme. V prvom rade chcem čo najrýchlejšie doplniť obrázky a popisy produktov. Nakupovať sa dá aj bez toho (ak ste z ČR, môžete objednávať hneď), veď mnoho výrobkov ľudia poznajú, ale s obrázkami je to o poznanie krajšie a príjemnejšie. A popisy, to je predsa pochúťka pre vyhľadávače. Čo je dobré pre vyhľadávače, je dobré pre ľudí. Alebo je to naopak? ;)

V sortimente je všetko, čo sa dá podľa platných predpisov predávať zásielkovo a súčastne je to obvyklým sortimentom lekární. Aj keď sa to nezdá, taká priemerná lekáreň predáva okolo 1500 takýchto položiek. Vďaka tomu, že web moje-lékárna.cz je zavesený na už roky fungujúce klasické lekárne, je všetko skladom. Všetko sú to produkty, ktoré ľudia normálne nakupujú v našich kamenných lekárňach. Žiadne obskurnosti od výrobcu z Hornej-dolnej, žiadne produkty s obratom 10 ks ročne s bohvieakým skutočným zložením a ešte pofidérnejším účinkom. Naopak, všetko overené produkty, ktoré užíva, či používa mnoho ľudí.

Čo ešte pribudne v najbližších dňoch? Ale to sa predsa neprezrádza. Týmto pozdravujem našu konkurenciu. Všimol som si, že začala pozorovať.

Ak máte nejaký typ, pokojne sa ozvite. A vôbec, napíšte do komentárov, čo si o tomto projekte myslíte a čo vás z oblasti lekárenstva zaujíma.