Myslieť aspoň v blízkych súvislostiach, to bolí

Manuál k monitoru dodaný len na CD ako PDF dokument. Vrátane rád, čo robiť, keď monitor neukazuje nič.

Dodaný monitor bez akéhokoľvek prepojovacieho dátového kábla, setobox tak isto bez aspoň metrového koaxiálu, o scart kábli ani nehovoriac. USB rozbočovač bez nákresu, ktorý z tých USB je vlastne vstup. HDD bez skrutiek (áno slovutný WD, Samsung dodal).

Mobilná aplikácia Google+ pre Android má aktuálne 27MB.

Domčeky pre seniorov s bezbariérovým prístupom od cesty vysypanej štrkom namiesto asfaltu. Nízko posadený bankomat perfektne dosiahnuteľný z vozíka, ku ktorému vedú 3 schody a samozatvárajúce sa dvere.

Dnes mi stačili dve hodinky na pozbieranie uvedených absurdít.

Myslieť aspoň v blízkych súvislostiach, to bolí.  Alebo to mám nazvať rovno šlendrián? Nie, iba maximum akceptovaného.  Veď čo iné si zaslúžime, ak vyjadríme nespokojnosť, že komunita radí k zakúpenému SW samé craky, haky a fintičky. Ale že neradí oficiálny predajca, nad tým sa nezamyslíme.

Asi som skutočne starý, keď s láskou spomínam na staré dobré časy z ktorých sa mi tu povaľujú dva dvojmetrové VGA a jeden HDIM kábel, mobil vydržal na jedno nabitie týždeň a mobilné aplikácie mali jednotky kilobajtov.  Naši vymenili pračku po 25 rokoch. Nám prvá vydržala cca 8 rokov a  táto  druhá hrdzavie zvonku už po dvoch rokoch.

Život je jeden z najťažších.

Pod čiarou: Zo 7 nových HW hračiek, idú dve rovno na reklamáciu.

Zdieľať?

6 komentárov pri “Myslieť aspoň v blízkych súvislostiach, to bolí

Komentáre sú uzavreté.