Nepríjemná nezaslúžená návštevnosť

Nový fultex na Sezname my dvíha návštevnosť. Vďaka slovám belohorcová, playboy, zuzana som sa dostal na priemernú dennú návštevnosť cez 100 kusov. To je na jednej strane pekné, na druhej strane, absolútne nereálne. O belohorcovej playboy zuzane som nič nenapísal, akurát sa zúročuje RSS agregátor ako návnada. V podstate je mi ľúto užívateľov Seznamu. Zaujímavé je, že zo Seznamu chodia na 80% len na túto frázu.

Nezaslúžené je to aj preto, že všetky moje aktuálne články publikujem na pilnik.blog.sme.sk a tu vyjdú s dvojmesačným oneskorením a s pôvodným dátumom. Len aby som mal svoje texty pokope.

A celé je to nepríjemné, pretože v návale spravodlivého hnevu som v jednej odpovedi na fundovaný komentár napísal:


ad 4 stránky neviem vytvárať to mi je jasné. Preto používam skladací inžiníring z hotových free a GNU skriptov. … . Keď tu bude 100 návštev denne tak si to nechám opraviť odborníkom. A kľudne aj u teba, ak by bola ochopta. A tiež pochopím, že by to nemuselo byť nezištne. Ale dovtedy je to moja vec aké mám stránky.

Toplist ma núti sa nad tým zamyslieť. Tak sa chvíľu budem zamýšľať a tajne dúfať, že tá návštevnosť trochu klesne. Netreba veľa, stačí na 99 kusov denne ;)

Zdieľať?