O eurovale hľadám vysvetlenie pre jednoduchého lekárnika

SaS bola proti navyšovaniu eurovalu. Celkom jasne a zrozumiteľne vysvetľovali, chlapci zelenkaví, prečo si Grécko nezaslúži požičať (rozumej darovať) ani cent.

Dnes čítam, že by teda aj pristúpili na schválenie.

Koaličná SaS podporí v utorok pri hlasovaní zákon o špecifických štátnych zárukách a umožní tak navýšenie dočasného eurovalu.

SME.sk | Kollár zo SaS povedal, že za euroval môžu zahlasovať.

…ale že by sa následne blokovalo na nejakých národných procedúrach. Ďalej čítam o nejakých anicentoch a iných anicentoch.

Chlapci zelenkaví ružolíci, tomuto ako jednoduchý farmaceut fakt nerozumiem. A keď niečomu nerozumiem, začínam mať pocit, že ma niekto ťahá za nos. Ako správny prírodovedec mám na základe pozorovania a pokusu dokázané, že logika je len jedna. A v nej len dve pravdivostné hodnoty: Pravda a Lož.

Čo to tu za pravdivostnú hodnotu na mňa skúšate? Vo vašom postoji sa dnes ani divá sviňa nemôže orientovať, nie to jednoduchý lekárnik. Tak prosím príďte behom-bežkom-behotom s nejakým jednoduchým vysvetlením.

Buď Greci alebo nie sú schopní požičané vrátiť. Ak nie sú len idiot by sa s peniazmi k nim hnal skokom-skočkom-sko… (No nebudeme to ďalej rozmazávať, že?)

Pod čiarou: Osobne by som bol za požičanie Grécku. Ak by sa nám (Slovensku) zaručilo nejakým ostrovom. Bola by to v podstate istota rozšírenia nášho územia. Tak o 2-5 rokov by sme tam mohli vyhlásiť zvrchované slovenské územie a aj nejakú vatru zapáliť. A aj bez pasu by sme tam mohli cestovať, aj po slovensky by sme sa tam dohovorili, aj peniaze by tam boli rovnaké ako doma.  Konečne by došlo na Benešov nápad, navyše v Grécku je teplejšie ako v Terste. 😉

Zdieľať?