Objasnenie pojmu generikum – aby to aj fekálny filozof pochopil

Vysvetlenie aj pre jednoduchších filozofov. Upozornenie: Text môže pôsobiť na slabšie mestské povahy nauzeálne až vomiticky.

Použijem jeho jazyk: konský moč s práškovým cukrom a sušená sépia s emulziou z kravinca nie sú navzájom k sebe generiká. Preto nasledujúci vtip stráca pointu.

„Môžem vám ponúknuť dve oveľa lacnejšie generiká s rovnakým účinkom. Prvé je konský moč s práškovým cukrom od firmy LAYNOTRUST, druhé je sušená sépia s emulziou z kravinca od firmy UNITED SAYRAYTS. Ktoré by ste radšej chceli? O ktorom si myslíte, že by vám viac pomohlo?

Degenerikum – Pravda.sk

Generikum by bol konský moč s práškovým cukrom od firmy LAYNOTRUST a konský moč s práškovým cukrom od firmy UNITED SAYRAYTS. A v tom istom duchu  sušená sépia s emulziou z kravinca od firmy UNITED SAYRAYTS má generikum v podobe sušenej sépie s emulziou z kravinca od firmy LAYNOTRUST.

Do riti! (Keď už máme ten fekálny humor na tanieri.) Natrénujte konečne názvoslovie, kým vypustíte z huby hnoj.

Nabudúce niečo o existencii konkurencie medzi lekárňami a neexistencii konkurencie medzi lekármi. Na dnes bolo myslím toho hovna až-až.

Zdieľať?

1 komentár pri “Objasnenie pojmu generikum – aby to aj fekálny filozof pochopil

  1. Ja sa iba cudujem, ze ten clanok bol niekto ochotny zverejnit a zaplatit zanho. Taku znosku pseudoprirovnani som uz davno nevidel. Ten clovek rozumie, ako funguje trh?

Komentáre sú uzavreté.