Pá pá Waze

Ešte asi dám tých cca 2000 bodov do ďalšieho levelu a potom dostane Waze na mojom Androide pá-pá. Predsa len, zaberá nejakých 10MB a mapové podklady sú neporovnateľné. O integrácii s Latitude a Mojimi mapami ani nehovoriac.

Today we’re announcing new coverage in Austria, Belgium, Czech Republic, Denmark, Germany, Ireland, Israel, Luxembourg, Netherlands, Poland, Slovakia, Spain and Switzerland. Coverage includes all freeways and highways, as well as large roads in major cities. Users in the UK will also benefit from a finer grain of street level coverage.

Google LatLong: Live traffic information for 13 European countries

Skvelá podpora informácii o doprave bol jediný a posledný tromf Waze voči Google maps. No potom, ako sprístupnili navigáciu v ČR a teraz aj tie dopravné informácie už naozaj nie je dôvod pre Waze.

Tiež ma sklamala integrácia s naším diakritickým prostredím. Vyhľadávanie z adresára či kalendára robí Waze zásadný problém.

Android market a podobné SW obchodíky s mobilnými aplikáciami sú peknou hračkou. Do momentu, keď ste dostatočne úspešný a nika začne mať pre majiteľa platformy význam. Teda, keď mu ju konečne vybudujete… Trochu frustrujúce.

2 komentáre pri “Pá pá Waze

Komentáre sú uzavreté.