Paypal už aj ako predplatený účet

Systém Paypal rozšíril svoje možnosti. Pre majiteľov českého Paypal účtu umožnil nabiť si PayPal účet pomocou bankového prevodu. Celá funkcia sa volá PayPal TOP UP.

Pre užívateľov je zaujímavé, že už nemusia k Paypal účtu priraďovať platobnú kartu. Proste si založia Paypal účet, nabijú ho prevodom zo svojho bankového účtu a môžu platiť.

Bankový prevod sa uskutoční na účet firmy Paypal Pte Ltd v UNICREDIT BANK Česká republika. Takže nabitie PayPal účtu nie je zaťažené ani žiadnymi zásadnými poplatkami na strane banky a už vôbec žiadnymi na strane PayPal účtu.

Your money will be in your PayPal account in 2-4 business days.  We don’t charge you any fees for this transfer.

Vaše peniaze prídu na váš PayPal účet behom 2-4 pracovných dní. Neúčtujú si žiaden poplatok.

Pre nás, pravidelných užívateľovu Paypal účtu to nie je v zásade žiadna zmena, keďže máme poväčšinou k Paypal účtu priradenú platobnú kartu a skrz ňu si Payapl účet siaha pri platbe do bankového účtu.

Pre prevádzkovateľa e-shopu je  služba PayPal TO UP tiež dobrá správa. Je tu konkurencia pre Paysec a iné podobné nabíjacie platobné systémy. Akurát implementácia je o stopäťdesiat konských dĺžok jednoduchšia. Čo je naopak nepríjemné, rozhranie, ktoré vidí zákazník, je stále v angličtine.

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

Upozornenie: Pre majiteľov slovenského Paypal účtu, teda paypal účtu, ktorý bol založený v kajine Slovensko a je k nemu priradená platobná karta slovenskej banky, funkcia Paypal TOP Up nie je prístupná.

4 komentáre pri “Paypal už aj ako predplatený účet

  1. Pekne, v podstate takto nejak to funguje na MoneyBookers, kt. ma ucty v kazdej krajine v kt. je podporovany. Tym padom si tam kazdy moze vlozit peniaze za „nizky“ poplatok.

    P.S. Nevies kedy to asi pride k nam? (a ci vobec)

  2. Pre niektorých ľudí by to bolo fakt zaujímavé aj na Slovensku, ale ako je napísané, pre pravidelných používateľov Paypalu žiadna zmena:)

  3. Nerozumiem ale jednej veci. Napriklad chcem si kupit nieco v USD cez Paypal. Keby som si zalozil cesky Paypal ucet a poslal na neho nejake peniaze tymto sposobom z ceskeho uctu, tak tie peniaze musim poslat ako CZK, alebo USD? Pretoze keby som ich musel poslat ako USD tak mi banka napari mastny poplatok za toto „Odchozí platba do zahraničí v Kč a v cizí měně a do tuzemska v cizí měně“.

  4. Ahoj,prosim,nevedeli by ste mi poradit? Práve som zacala pouzívat paypal na nakup cez ebay-u a zopár vecí som uz aj kúpila…mám ale taký problém:
    pri platení som si nevsimla,že paypal mi zadal na platenie kartu ktorá uz nie je funkcná (mám 2,druhú som si registrovala nedávno a tá prvá mi už dávno nefunguje,lebo som ju stratila,ale zabudla som ju odtial vymazat),rada by som za tovar zaplatila z platnej karty,ale neviem ako?ked uz platba bola prijatá…prosím,poradte…dakujem,Alica.

Komentáre sú uzavreté.