Portál daňovej správy hodil uterák do ringu

Prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa (ctrl+v je skvelá funkcia) a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa a prihlasujem sa.

Už ma to nebaví.  Pešo som tam rýchlejšie. Našťastie tentokrát môžem aj papierovo. V apríli pri podávaní „Súhrnného výkazu“ mi ani to pešo nepomôže.

A sále sa prihlasujem…

Všetky peniaze, ktoré strovilo v marci oddelenie spravujúce daňový portál boli vyhodené von oknom. V spojení dane+von oknom je myslím pointa zmyslu existencie štátu.

A stále sa prihlasujem…

A stále sa prihlasujem…

A stále sa prihlasujem…

Strácam posledné útržky vlastenectva

A stále sa prihlasujem…

A stále sa prihlasujem…

A stále sa prihlasujem…

ďalší šedivý vlas. Ešte že sa v tom šedivom lese stratí.

A stále sa prihlasujem…

Márnosť nad márnosť a bezmocnosť nad bezmocnosťou.

Certificate Error. Big Error.

Ale hej, nakoniec som sa tam dostal. Milujem tento štát.

2 komentáre pri “Portál daňovej správy hodil uterák do ringu

  1. Kariu, fejtónovým perom, satirou a tak o zážitku s elektronickou podateľňou daňového riaditeľstva.

    Web bezpečný ako od NBU a rýchly ako od ďaňovákov. 😉

Komentáre sú uzavreté.