Používate plugin pre WordPress WP-print?

Na Dayliblogtips blogu sa objavil odkaz na plugin pre WordPress, ktorý sa postará o vytvorenie verzie článku pre tlač.

Máte s doplnkom WP-print nejaké skúsenosti? Desí ma inštrukcia, ktorá je súčasťou inštalačného procesu. Po obligátnom nakopírovaní a aktivovaní pluginu, treba ešte vykonať preorganizovanie trvalých odkazov. Nie že by som bol paranoidný, ale skúsenosť mi hovorí, že do trvalých odkazov sa nevŕta. Veď práve preto sú trvalé.

Na druhej strane ma na tom plugine láka práve tá jeho komplexná schopnosť vytvoriť skutočne verziu stránky vhodnú pre papier. Hlavne prenesenie URL z článku do odkazov pod čiarou sa mi javí ako kongeniálne.

Len ten bod 4. v inštalačnom procese:

  1. You Need To Re-Generate The Permalink (WP-Admin -> Options -> Permalinks -> Update Permalink Structure)

Tak ako, skúšali ste to niekto? No keď nič inšie, je to aspoň dokonalá ukážka ideálnej verzie článku pre tlač.

6 komentárov pri “Používate plugin pre WordPress WP-print?

  1. To prenesenie odkazov by teoreticky zvladol aj nejaky javascript. Tusim som tak rok dozadu prave nieco take bastlil.

  2. A co „media print“ v CSS? Pomocou toho si pripravis aj uplne dokonalu verziu pre tlac… Potom mas naprosto systemovu a prirodzenu verziu pre tlac, t.j. ze to funguje v browseroch aj v print preview.

    Sice bez „prenesenia URL z článku do odkazov pod čiarou“, ale kdesi som podobne riesenie pre media print zachytil.

  3. Este doplnok – nemam rad printove verzie formou odkazu odkazu „verzia pre tlac“ – chcem tlacit prirodzenymi systemovymi prostriedkami, cize mam zobrazenu screen verziu a v browseri zvolim tlac a a vytlaci sa printova verzia. Chodit cez akesi tlacove odkazy je barla ja prasa.

  4. Tento rôzny prístup je závislý od stupňa užívateľských schopností pracovať s webovou stránkou. Na nepočítačových weboch sa myslím využije práve tlačidlo na webstránke. (Domnienka je založené na sledovaní návštevných zvyklostí nereprezentatívnej skupiny na lekárenskom webe)

  5. dnes som na stránku http://www.jedlo.eu úspešne nainštaloval tento plugin, funguje perfektne, žiadny problém s permalinks:)…ešte ma milo prekvapilo pozícia tohto postu vo výsledkoch vyhľadávania…myslím, že 4miesto v nabitej konkurencii okolo print wp pluginu je výborné:):)

Komentáre sú uzavreté.