Príde zdielané surfovanie?

Milan Kryl vydal súpis nových nástrojov, ktorými nás čoskoro zavalí Google. Hotová googlmánia sa rozpútala okolo Gmailu. Firma sa snaží využiť vlnu a kĺže na nej ďalej.

Jednou z noviniek je Hello. Hneď hovorím, neskúšal som. Mám tesne pred reinštaláciou. No z toho, čo píše Kryl usudzujem, že po revolúcii (pre nepametníkov) vo freemailových službách, nás čaká revolúcia v pozeraní a zdielaní fotiek. Koncept, v ktorom…

Fotky se vyměňují velmi rychle a interaktivně. Uživatel na druhém konci drátu může hned po přijetí fotku ohodnotit a připojit svůj komentář. Stejně tak se můžete vzájemně sledovat, které fotky si prohlížíte. Špionážní mód po zapnutí ukazuje stejnou obrazovku (zobrazenou fotku), na kterou se dívá váš kamarád. Zdroj: Krylblog

…sa mi náramne pozdáva. A predstavte si, že si takto doma pri surfovaní vymieňate s manželkou jednotlivé navštívené stránky. Tak na toto sa teším. Už by som nebol vydelovaný z rodinného diania. Bolo by to ako pri pozerní telky:

„Už si čítala toto?“ Ping tam stránku manželke na monitor. „To je pekná konina čo píše…“ pong mi stránka do OQO-čka.

To bude lepšie ako telka. Pred viac ako rokom som pozeranie televízie vymenil za internet, tak mi verte.

Čo k tomu treba? Výborný nápad, dobre naprogramovanú aplikáciu, jednoduché ovládanie (tzv. ProCelkomGlupich) a šikovnučké surfovadlá na platforme Pocket PC do ruky.

Zdieľať?