Prestávka skončila

Pre tých, čo im unikajú súvislosti najprv odkaz na úvodník, v ktorom som vyhlásil prestávku. Ste späť? Asi hej, keď odpovedáte na položenú otázku.

Takže pre všetkých: Už ma nebavilo písať siahodlhé komentáre kdekade a tak kdekade vyrábať iným obsah. Takže frčíme a to pekne svižne. Ako povedal Arthur: Blog je na to, aby ste mali miesto, kam to napísať keď máte čo. Alebo to povedal inak? Píše toho tak veľa a kdekade (už zase to slovo, asi to bude slovo tejto sezóny), tak sa mi to nechcelo hľadať. Možno do komentárov napíše ako to vlastne bolo.

Len pre poriadok, obvyklé informácie do úvodníka: Redakcia sa začína sťažovať, že je vo výťahu stále menej a menej miesta. Predsa len 5. či 6. mesiac (kto si to má pamätať, keď tým výťahom cestuje každodenne, že?) je cítiť na objeme.

Akvárko sa dostáva z polohy myšlienkového pokusu do fázy teoretického testovania. Nie som elektrikár, takže fáz môže byť aj viac ako tri. Dokonca mám pocit, že aktuálne riešim problém šredingerovývh mačeniec alias Pikiho rybičiek. Pokus je skonštruovaný, už čakáme len na pozorovateľa, aby sme sa dozvedeli, či je projekt živý, alebo mŕtvy.

Zdieľať?