Prispejeme 50 policajtmi na ochranu pred 3 miliónmi utečencami

Pred obrovským náporom migrantov varuje minister vnútra Robert Kaliňák. Stovky dôchodcov upozorňuje, že na budúci rok sa predpokladá príchod troch miliónov utečencov. Za každým z nich však podľa neho ešte neskôr pricestujú aj jeho rodinní príslušníci. „Tak si to vynásobte tromi a hneď je to 12 miliónov,“ počíta Kaliňák. Zdroj: Plnú halu dôchodcov strašil Fico utečencami. Kaliňák vypočítal, koľko ich príde

 

No dobre, takže čo s nimi?

„Povinné kvóty sú fiaskom“, „v prostredí migrantov robí nábor Islamský štát“, „stačí aj zdravý rozum, aby sme videli, že väčšinou ide o ekonomických migrantov,“ hovorí premiér. Zdroj: Premiér Fico pokračuje prednáškovom turné na tému utečencov. Doobeda sa… – Denník N

Hm, takže na tých fotkách tie zabahnené deti vlastne neexistujú. Viete, keby to bolo jediné dieťa v dave 25. urastených junákov… Ale nechajme moje domnienky, dajme prehovoriť fakty z volebného programu strany Smer.

Chránime Slovensko

Slovensko vyslalo policajnú jednotku do susedného Maďarska. Pri riešení migračnej krízy a ochrane schengenských hraníc Európskej únie pomôže 50 policajtov s technikou, s ktorými sa dnes v priestoroch bratislavskej policajnej akadémie rozlúčil premiér Robert Fico, minister vnútra Robert Kaliňák a policajný prezident Tibor Gašpar.

„Je to predovšetkým výborná reprezentácia Slovenska, ale je to pragmatický príspevok tak, ako je pragmatický príspevok to, čo robíme v Gabčíkove, kde na nejaký čas, dočasne držíme žiadateľov o politický azyl v Rakúsku,“ zdôraznil premiér.

Zdroj: Slovensko vyslalo policajtov, budú strážiť maďarsko-srbské hranice – Slovensko – TERAZ.sk

Toto sú riešenia vládnej strany Smer s ktorými ide do volieb 2016 pod heslom Chránime Slovensko.

Takže si to zosumarizujem 50:3000000

  1. Má prísť 3 000 000 utečencov, traste sa!
  2. Medzi utečencami robí nábor Islamský „štát“.
  3. Proti nim sme posilnili schengenskú hranicu o 50 policajtov.
  4. Zažalujeme EU za kvóty.

Ozve sa hysterický jasot a potlesk voličov. Ktorí synov, dcéry a vnukov vyprevadili za robotov do Anglicka, Nemecka či Prahy. 

A to je všetko priatelia.

To sú všetky opatrenia, o ktorých sme sa dozvedeli. To sú všetky riešenia, ktoré ponúka strana Smer svojim voličom a  Slovensku. Nič som si nevymyslel, citujem len a len slová predsedníctva strany Smer.

Keď Maďarsko hermeticky uzavrelo hranice, skutočne hermeticky vrátane azylového procesu limitne pritlačeného k nule, prúd utečencov sa jednoducho presmeroval. Smer asi dúfa, že sa oni stratia, len preto, že sa pozrieme na drú stranu ulice. Počíta s 50 policajtami.

Alebo že by?  Keď Kaliňák hovorí, že ich bude na budúci rok 3 milióny, čo keď sa tie tri milióny nikam nestratia? Čo keď sa vyberú iným smerom? 

Ja si to predstavujem tak, že tých 50 policajtov spolu s pár tisíckami zatlačí budúci rok 3 milióny utečencov do mora, vrátane niekoľko tisícok školených teroristov Islámskeho „štátu“ medzi nimi.  Keď pokapú tak na mítingu povedia, že ich sem nikto nevolal.

Ozve sa hysterický jasot a potlesk voličov. Ktorí ešte na takom výlete neboli. 

Ja to strane Smer neberiem, že si zvolili ako heslo svojej volebnej kampane „Chránime Slovensko“. Naopak, je to super. Priamo to priznám, ako skutočne úprimné heslo. Ochrana Slovenska pomocou 50 policajtov pred vycvičenými verbovancami Islamského štátu.

A viete vy, koľko je to 3 milióny ľudí? 

Ozve sa hysterický jasot a potlesk voličov. Ktorí naposledy videli väčší dav ľudí na spartakiáde v Prahe. 

č.b.t.d.

Príspevok bol vložený Nezaradené by . Vytvorte záložku trvalého odkazu.