Radosti a strasti konverného pomeru č. II.

Ako správca lekárnického eShopu (sľubujem, že tento týždeň je to posledná zmienka) furt a stále riešil základnú úlohu. Konverzný pomer. Jeden typ má aj Martin Snížek:

Opravdu vysokého a stabilního konverzního poměru ale dosáhnete jenom tím, že vybudujete silnou značku. To je ten faktor, který zajišťuje Amazonu nebo Expedii konverzní poměry kolem 10 %. Dosáhli totiž toho, že se k nim zákazníci pravidelně vracejí a nemají potřebu chodit někam jinam – ví, že na jednom místě najdou kompletní sortiment, všechny potřebné informace, že se nesetkají s žádnou chybou. Zdroj: Čím zvýšit váš konverzní poměr | snizekweb.cz

Ono totiž nejde o počty UV (nie ústredný výbor), čísla na počítadlách, moje obľúbené mimochodom, minulý týždeň som pretočil stotisícový tachometer na tomto blogu, a už vôbec nejde o počet zobrazených stránok. Ide o konverzný pomer.

A to nie hocijaký, ale ten na konci, keď sa práca mení v zisk. Preto nie je na zahodenie žiaden názor, ako sa dá s konverzným pomerom pohnúť z tých internetových biednych jednotiek percent. Na druhej strane uvedené čísla potešia. Práve preto, že sú také nízke a pri pohľade do svojich je človek v ažurite zo svetom. Keď neprší, aspoň gonorrhoea. (hovorievajú lekárnici)

Súvisiace:
(4M) – : Radosti a strasti konverzného pomeru