Rozlúčka s projektom moje-lékárna.cz

web

Vitajte na rozlúčkovej párty. Kde iný pokračujú, ja sa lúčim.

Na rozlúčku mávam projektu www.moje-lekarna.cz, ktorý som uvádzal do života a udržiaval nad ním ochrannú ruku. Ďalej už bude bežať pod iným dohľadom a snáď, tak ako si obvykle pôvodný autori prajú, z toho, čo som vytvoril niečo pretrvá. Bola to veľmi príjemná práca. Ak môžem spomunúť to najpríjemnejšie, tak tým bolo sledovanie celkových prehľadov o obrate a štatistík návštevnosti. Och, skoro jedno oko neostalo suché ;), taká nostalgia ma premkla.

Ďakujem všetkým zákazníkom a návštevníkom a verím, že sa čoskoro stretneme pri nejakom podobnom projekte z oblasti internetovej farmácie. Hviezdy a legislatíva sú nám naklonené, hraběnka spí na nebesích, takže sa môžete už teraz tešiť.

Koniec párty, bežte domov, chlebíčky budú pri príležitosti otvorenia nejakého ďalšieho z mojich internetových projektov. V prechodnom čase vám môžem ponúknuť rozbiehajúci sa vlak projektu www.Recept-na-život.sk, ktorý som si vymyslel a rozchodil len tak pre potešenie. Mimochodom, včera pribudla stránka o blížiacich sa MS vo futbale Nemecko 2006.

Zdieľať?