Slobodne voliť proti vlastným záujmom

Tí, čo sú na hranici potrebnosti sociálnych dávok či významne čerpajú zdravotné poistenie by chceli čo najviac zdaniť bohatých a úspešných. Keď sa bohatým a úspešným bude zdať, že ich už žmýkajú priveľmi, poľahky sa zdvihnú a odídu platiť dane niekde inde. Potrební si dokonca volia takých, ktorých programom je vyháňanie bohatých a úspešných.

V článku o tom, ako škodia programoví odporcovia očkovania práve tím ľuďom, pre ktorých je očkovanie kontraindikované, sa objavilo niekoľko komentárov, v ktorých práve členovia tejto skupiny kontraindikovaných podporovali rast skupiny programových odporcov očkovania.

Spätná väzba je skutočne mystická udalosť.

Pre mňa je spätná väzba samozrejmosťou. Celý ľudský organizmus funguje na princípe spätnej väzby.

Napríklad taký inzulín: Keď sa najete, stúpne hladiny cukru v krvi a toto vyprovokuje vylučovanie inzulínu. Inzulín uprace cukor z krvi do buniek, hladina cukru klesne, čo spôsobí zníženie vylučovania inzulínu medzi jedlami.

Keď sa darí zajacom, vlčice sú dobre živené a majú viac mláďat. Keď viac vlkov zníži počet zajacov, vlčice nemajú dobrú výživu a rodí sa menej mláďat.

Len ten človek si pokojne vyzabíja prispievateľov na svoje sociálne dávky a podporí zvýšenie výskytu chorôb, proti ktorým nesmie byť očkovaný.

Slobodný človek v slobodnej krajine si môže slobodne robiť aj sprostosti. Birmovaní komunisti sa o vás postarajú tak dokonale, aby ste tie sprostosti nemohli robiť. A tak si slobodne volíte okresanie svojej vlastnej slobody.