Som z vás zhnusený. Máte 329 dní na zamyslenie.

Veď to tu nemá ani len za máčny mak logiky. A morálka sa  nachádza v susednom vesmíre. Sú tu esenciálne preteky v disciplíne: Ojeb každého koho môžeš!

Naozaj som márnomyseľný, že sa v budúcom roku podarí vykydnúť ten válov pomyjí aj  s nemorálnymi prascami. Mohol by to byť prvý krok pri čistení morálneho a etického bahna okolo nás. Mohol…

Do prdele, veď to tu okolo nás vyzerá ako by niekto vyhlásil preteky, kto bude väčšia nemorálna sviňa. Už to tak musí byť, normálne tu prebieha regulárny závod o to kto viac a nechutnejšie odrbe blížneho svojho. Heslo preteku je: Kto neoje****, oje**** svoju rodinu.

Až sem sme sa v našej spoločnosti posunuli. Navzájom si závidíme, ako sa okrádame. Priatelia, 40 rokov socialistickej morálky je priamo vo vnútri nás. Závisť, ojebávanie na účet štátu, to je to, čo sa počíta.

Serem vám na vaše výzvy k pochopeniu vašich snáh. Pokiaľ pôjde z daní čo i len jediný cent na nezmyselný štát.

Ak by sme z celého výberu daní zaplatili podporu v nezamestnanosti všetkým úradujúcim politikom a štátnym úradníkom, ešte nám zostane pre každého daňového poplatníka na oslavné šampanské.

Štátny rozpočet je dnes horšie ako atómovka v rukách severokórejčanov. Radšej hrozný koniec ako hrôza bez konca.

Aj môj charakter demokrata má svoje hranice. Až na samý okraj ho vyšponoval ostatný týždeň.

Posledné dni ekonomiky a politiky na Slovensku by som zhodnotil takto: Čím dlhšie žijem, tým viac a viac mám rád svojho psa, ktorého nemám. Nemám psa, nemá schránku. Nemám psa, nemá CT a rezonancie. Nemám psa, nemá Najvyšší súd. Nemám psa, nemá darabovanie.

Nemám psa, nemôžem vám ukázať, ako vysoko skáče môj pes.

S týmto štátom nechcem mať nič spoločné. Vlastne so žiadnym štátom nechcem mať nič spoločné. Ešte by si ma mohli pomýliť. Veď taký štát akým je Slovensko dnešných dní  môžu tvoriť len debilkovia.

Do 5. marca 2016 je ešte  329 dní. Presný termín musí byť známy najneskôr 110 dní pred konaním volieb.  Štvorročné obdobie končí 10.3.2016.

Celý systém je tak neuveriteľne zložitý, že sa v ňom nevyzná ani divá sviňa. Sú len naozaj dve možnosti:

  1. Zošktať pravidlá fungovania firmy Štát s.r.o. až na dreň, tak aby sa v ňom vyznal aj priemerný stredoškolák s maturitou. Aby už po 10 minútach bolo komukoľvek so záujmom jasný súlad či nesúlad konania s konkrétnym paragrafom.
  2. Bojovať o miesto pri válove, veď každý by chcel. Počítať so známosťami. Vytrčiť lakte a čumák s nádejou, že aj vám sa ujde.

Ja viem, postavil som pred vás ultimatívny výber. Je to na vás, čo urobíte pre vaše deti.

Môj  názor už od roku 2012 poznáte: Moja charakteristika štátu ako inštitúcie

Radikálne zjednodušenie, zoškrtania, zmenšenie všetkého a čohokoľvek čo nesie vo svojom pomenovaní prídavné meno “štátny”. Očistenie zákonodarného procesu až na dreň. Úlohu politického systému minimalizovať do čistej esencie samosprávnych úloh.

Bodka. Koniec návodu.

Bude len ďalšou zbytočnou stratou nášho času a našich peňazí, ak budeme čokoľvek dnes existujúce analyzovať, preratávať, optimalizovať či reformovať.  Súčasné štátne inštitúcie a súčasný politický systém je v totálnych sračkách. Jediným pracovným postupom sa musí stať vyhadzovanie, škrtanie, zmenšovanie, zjednodušovanie všetkého štátneho a politického.

Som presvedčený, že jedine to každému jednému z nás prinesie viac osobného šťastia a fyzického blahobytu.

 

Máte cca 329 dní!

Uvažujte nad sebou!

2 komentáre pri “Som z vás zhnusený. Máte 329 dní na zamyslenie.

  1. Spätné upozornenie: Č.b.t.d.: Nemajú nič spoločné, nevedeli o situácii, neprideľovali nové zákazky | M+M+M+M (4M)

  2. Spätné upozornenie: Č.b.t.d.: Nemajú nič spoločné, nevedeli o situácii, neprideľovali nové zákazky | M+M+M+M (4M)

Komentáre sú uzavreté.