Sibyla Nicholsonová predpovedala dnešných policajtov

Mám rás prácu svojich poslancov. No kto z vás volil, či nebodaj aj kúžkoval takého svojho poslanca, ktorý už 20.4. o 16:00 vedel čo sa dnes 22.4. o 10:00 dozviem z DenníkaN?

Krátko pred voľbami navlečie Kaliňáka do slušivých policajných maskáčov, a zatknú Širokého krátko po tom, ako vystúpi z vlastného tryskáča alebo ho pôjdu zatknúť priamo na Bahamy. Zomelie sa to rýchlo. Zopár tlačoviek, silných vyjadrení , ešte úsmev nekompromisného Kaliho, fotka

Širokého v cele a Fico má voľby v suchu. No a potom, keď sa už národ bude zabávať niečím inými a keď už bude stáť ďalšia pevná vláda banditov- Smer a SNS –  na ďalších pevných základoch spoločných kšeftov, potom nejaký vyvolený sudca spraví nešťastnú procesnú chybu a Široký sa dostane na slobodu. V šťastí sa dožije staroby na Bahamách, kde ho budú chodiť na svojich jachtách navštevovať Fico, Kaliňák a ďalší z men in black a my už o ňom nebudeme nikdy počuť.

Zdroj:  Širokého strčí Fico v treťom dejstve do basy – Lucia Nicholsonová (blog.sme.sk).

 

Podľa zistení portálu Aktuality.sk v budovách stavebnej firmy Juraja Širokého zasahujú policajti. Momentálne sú v bratislavskom sídle Váhostavu, ako aj v žilinskej pobočke. Čo presne v budovách zaisťujú, nie je známe.

S vysokou pravdepodobnosťou ide o akciu Národnej kriminálnej agentúry, lebo tá začala v prípade Váhostavu trestné stíhanie vo veci poškodzovania veriteľa. Zdroj:  Blesková správa: Policajti zasahujú vo Váhostave – Aktuality.sk. via: DennikN

Chudáci novinári. Nie že nie je nič staršie ako včerajšie noviny, ešte aj dnešné sú dva dni za opicami 😉  Teda pardón, za sympatickými poslankyňami.  Čiernovlasé, krátkovlasé, na tých ja rád očkom spočiniem.

Zdieľať?