V roku 2009 v Čechách filmy za 49 Kč. Online na DVD!!!

Objednajte online, pošlú vám DVD, platba za dopravu 129Kč, film dorazí za 3 dni. Prečo sa ten film nedá stiahnuť ako 1,4GB .avi kontajner?!? To sú tí vydavatelia skutočne až tak imbecilný?

Cena 1-1,5€ je tak akurát za garanciu kvalitného obrazového a zvukového kodeku, dve zvukové stopy, dobre načasovaných titulkov,  priloženého trajleru a textového súboru s popisom filmu. Lebo 1,5€ je zlomkom ceny času, ktorý treba na vygooglenie rapidsharových linkov a otestovanie 2-3 súborov s titulkami. A preto sa to zarábajúcim oplatí zaplatiť. Ďalšie marketingové rady už hádam nemusím pridávať, ale našli by sa.

5 komentárov pri “V roku 2009 v Čechách filmy za 49 Kč. Online na DVD!!!

 1. to vieme skutocne VSETCI 🙂

  lenze nahravacie a distribucne spolocnosti:

  1. maju mozno prieskumy, ze VACSINA ludi ma iba DVD prehravace

  2. ze film v pocitacovom subore je DIABOL.

 2. No jo no, zas som o 4 úrovne pred susedmi 😉

  Tie prieskumy by som fakt chcel vidieť. Žiadna irónia, dokonca verím, že by to tak, ako píšeš, aj mohlo byť. Len by som sa chcel uistiť, že vôbec existujú.

 3. vacsinu filmov stiahnes z torrentov, v pripade anglictiny titulky nepotrebujem (v inom pripade pouzijem subdownloader). vtedy je 1,5 eura sa vyrovna tym par minutam.

  ale ano, mohli by poskytovat take alcne downloady.

 4. Dusoft, áno torrenty sú ich plné. Veď o to ide, že nie je naozaj dôvod na obavy z následného pirátskeho zdielania, keďže frčí naplno. Ale naopak, je tam priestor pre poriadnu pridanú hodnotu. U filmov, kde ich životný cyklus dospel do novinových DVD je pridaná hodnota služieb okolo práve to jediné.

  V súvislosti s tým životným cyklom filmu sú zaujímavé tie tony a tony televíznych filmov a relácii, ktoré hnijú v archívoch.

 5. hlavne s tymi archivnymi filammi/serialmi suhlasim. keby dnes niekto spristupnil archiv STV ci CT, stal by sa uspesnym podnikatelom. pri rozumnej cene (povedzme do dvoch-troch eur) by ludia s radostou platili a stahovali. pripadne sluzba typu netflix, kde platis mesacne a mas neobmedzenu moznost stahovania/vypoziciek.

Komentáre sú uzavreté.