V sobotu nastane veľké odhalenie o jednom z M

Včera som doťukol poslednú vetu do svojej prezentácie, naaranžoval 28. animáciu, takže je isté, že v sobotu na Barcampe nastane veľké odhalenie.

Ukáže sa, že tento blog píše človek z mäsa a kostí. A pravdepodobne sa ukáže, že tých niekoľko aktívnych čitateľov tohoto blogu sú tiež z mäsa a kostí. Práve kvôli tomuto odhaleniu som aj chvíľu zvažoval, či sa nakoniec zúčastním. Ale môžem ja neprísť?

Pred mnohými dňami, týždňami a dokonca aj mesiacmi som uverejnil článok Výzva pre SEM a IM šarvancov – nápad v štádiu zrodu v ktorej som písal:

Tak mi napadlo, či by bol problém zorganizovať niečo podobné, ako je seminár Poslední středa (písal som o tom včera), prípadne seminár/školenie pre aktuálnych či budúcich klientov, či partnerov na Slovensku.

Medzičasom sa všeličo udialo a akčnejší dokonca sami udiali. A je to tu. Jano Šifra mákol a v sobotu mu osobne budem môcť zablahoželať k zorganizovaniu akcie BarCamp Bratislava, Jún 2008.

Hm, tak sa uvidíme v sobotu a ak sa zadarí, tak ma spoznáte podľa žltého šálu. A ak sa skutočne zadarí, tak prezradím aj akú to knihu čítam. Čo ale isté je, že keď už budem kaziť ten vekový priemer, poviem čosi o riadení a prevádzke internetového projektu (ako to vidí starý manažér z kamenného offline sveta) a trochu aj o projekte 30plus.

Zdieľať?

2 komentáre pri “V sobotu nastane veľké odhalenie o jednom z M

Komentáre sú uzavreté.