Záložky Firefoxu ako na strelnici

Celulózový výluh, veď to poznáte. Nepoznáte? Tak hupkom na koniec článku do súvisiacich a súvisiacich súvisiacich. Ozaj, to poznáte? Židležídležidle. Ani to nepoznáte? Hm, tak nič, tak poďte čítať, kanvica je plná a ako sa patrí vychladnutá.

Marek Prokop v článku Digital divide internetové reklamy hovorí:

„Sám se často setkávám s inzerenty, které by šlo pomocí výše uvedeného citátu rozdělit do tří skupin:
….
Těch prvních je překvapivě málo, těch třetích překvapivě hodně.“

Pravda je ako obvykle uprostred a hlavne v komentároch. Tie sú soľou zeme a v nich sa dozviete názor, ako to myslia reklamky s vaším rozpočtom.

Cayman, ako už tradične, sa snaží „přechytračit“ Čínu. Som zvedavý, čo urobia taťkovia v Bruseli s tým, ako Čína odrbala EU (video ČT1) pomocou znaku CE. A vy viet, aký je rozdiel medzi CE a C E? Myslím, že už môžeme použiť prítomný čas vo vete Umlátili nás čapicami.

Zas čosi o tom ako sa nemajú predávať odkazy. A kto to vraví? Ten čo má v pravom stĺpci reklamu na služby, ktoré v článku kritizujem. (Pre chápavých, myslím odkazovaný web a pravý stĺpec tam.)

Přečtu si to později nefunguje. Teda odporúčané služby fungujú, ale snaha o odloženie nefunguje. Pretože odloženie je najvražednejšia forma zamietnutia. Ono je to síce o inom, tak ako s tým rozdeľuj a panuj, ale rýmuje sa to. A včul bucte múdry.

Pokrok regresiou: Nova se v Domažlicích dočasně vrací k analogu Ak si chcete zanadávať na digitál, tak si zanotujte na metelskublesku.

Na konci minulého týždňa tisícky webov v mojej čítačke informovali o tom, že Google bude čosi kdesi s OpenID. Aby nebolo všetko zlato, čo sa blyští, máme tu aj jeden o trabloch s OpenID.

Internet má dlhý chvost a mýty o dlhom chvoste sú ešte dlhšie.

Bomba týždňa! nbusr123 získalo druhého do partie.

„Celkom zaujímavo reaguje stránka Úradu vlády SR (jedna z ich domén – vlada.sk). Keď ste hore bez www, pýta meno a heslo. Vyskúšal som všetky štandardne používané heslá vo vládnych inštitúciách, no ani jedno nešlo 🙂 Aktualizácia 3.12: login je „toor“, bez hesla.“ Zdroj: Nepíšem www

Kto bude tretí do mariáša?

Ako vyzerá kríza? Ako píšem už vyššie, komentáre sú nekonečnou studnicou múdrosti. Veď posúďte sami:

„Ono se to docela dost tezkou hleda (treba v Google) kdyz clovek nema tuseni jake slovo pouzit pro to hledani. Hledal jsem nejake misto kde by me mohli skladovat kola a pripadne je rozesilat. Tak jsem prisel na to, ze se to jmenuje fulfillment.“ Zdroj: Hledam dobrou domenu na zasilaci sluzby

Ono sa to zdá ako banalita, ale dajte si to do kontextu a rada za mnoho je na svete.

A takto by som mohol pokračovať ďalej. Pokračovanie niekedy nabudúce, keď budem mať nejaké zaujímavé záložky na odstrel. Baví vás to ešte vôbec?