Zaujímavé vzhľady, Facebook a mlčanie po čínsky s ochranou.

Titulok správne chápete, prichádza ďalší celulózový výluh zo siete.

Dnes odkazy, na ktoré sa chcem ešte raz pozrieť, keď bude trochu viac času. Hm, práve som poručil základné prikázanie, ak nechcete byť otrokom svojho e-mailu, teda pravidlo: Po prečítaní akcia a už sa nevracať. Niečo v tom zmysle zas a znova a dokolola, tentoraz tvrdí sám veľký The Wall Street Jurnal.

Takže, keď bude trochu času, tak sa chcem znovu pokochať na 45 Excellent Blog Designs, ktoré zhormaždil Design Showcase. V článku sú veľké náhľady titulných stránok, takže to chvíľu trvá, kým sa článok zobrazí v plnej paráde. No potom je naozaj na čo sa pozerať.

Facebook hýbe svetom. Vraj. Chvíľu som stál pred bránami, teda pred registráciou, ale zatiaľ som odolal. Až tak sa mi nechce odhaľovať. Je tu nejaký aktívny užívateľ? Zver sa do komentárov, na čo je tá služba skutočne dobrá. To aby som vedel, či si mám zakladať konto na používanie, alebo len na testovanie služieb, ktoré sú popísané v článkoch: Chitika Launch Facebook Applicatio, Facebook Application Referral Program, Google Facebook App, How to Change the World: Facebook Friday: Pollection, The verdict is in… You and Facebook. Odhadujem, že sa v tom skrýva nejaký potenciál. Tak keď bude trochu času..

Len to musím stihnúť, kým ma číňania neumlčia.

K iPhone sa už vracať nemusím. Akcia sa podarila, cesta k odblokovaniu iPhone trvala dva mesiace. Ešte si stále niekto myslí, že ochrana je na niečo dobrá? Už ani Wal-Mart nie.