Zaujímavé čítanie inde a na čo práve myslím

Ako ja nemám rád tento perex. Sú… Ako sa to vlastne povie? Nutlé roky? Tak teda: Sú nulté roky 21. storočia, tak viete čo máte robiť s myšou, ľavým tlačítkom a textom…
Tak si tak ležím na posteli na chrbáte, hlavu vyvrátenú do stropu a zrazu mi to napadlo:

Je úplne jasné prečo nechodíme po strope. Pekne blbo by sa prechádzalo z miestnosti do miestnosti. Museli by sme prekračovať prepážku vo dverách vysokú skoro meter. Keby sme ale mali nohy ako bocian,…

Ak si chcete prečítať niečo užitočnejšie, tak skúste napríklad:

Viete, kedy je dobré skončiť s blogovaním? Keď máte pocit, že vytvorenie rubriky Prišlo e-mailomje dobrý nápad. (Vytrhnuté z kontextu od Binárního Ládina)

Nič s horeuvedeného nie je ktovie ako originálne. Mnohí z vás ale nečítajú nič iné len blogy SME. Tak sa aspoň snažím ukázať, že existuje aj niečo iné a zaujímavé.

Čo by som ešte? Akú odpoveď na nepoloženú otázku? Čojáviem, napríklad, že aj keď neočakávaný tvrdý reset môjho PDA+telefónu MDA Compact ma nepripravil o dáta a uvedenie do pôvodného stavu mi trvalo 17. minút. Viem to presne, stopoval som to a pred začatím som sa zhlboka nadýchol ako pred výmenou gúm vo formule 1. Ach, túto sezónu sa gumy nemenily? Tak nič, ale ako prirovnanie sa mi to zdalo fajn.

Perex je parafráza, ako u mňa inak, že? na jeden betálny text do záznamníku. Najbližšia hláška v mojej odkazovej schránke bude práve podobná.

Ten nadpis je odo mňa veľké klamstvo, uznávam. Nemôžem predsa v momente, keď si toto ktokoľvek číta prestať myslieť na to, na čo práve myslím a začať myslieť na to na čo som myslel, keď som toto písal. A myslel som vôbec?

Ešte stále to tu čítate? Choďte robiť niečo užitočnejšie , napríklad si už konečne prečítajte ten rozhovor s Yuhůem, aby ste to blogovanie nebrali tak smrteľne vážne. Ani moje.

Zdieľať?