Identita "nezjištěno"

Kto ste?  Vaše meno! Vaša doména! (To aby som bol štýlový, keďže sme na blogu.)

Keď som bol na vojne, tak som sa podpisoval ako Wašinkton Irving a keď ma to prestalo baviť, tak ako Irving Wašington. Fakticky, aj do rozkazov aj pod hlásenia dozorného.  Tie kasárne už nestoja, takže hádam som sa už mohol priznať.

Občas si na to spomeniem, keď podpisujem doklad o platbe kartou a kartu mám už vo vrecku.  Irving alebo Pilnik… Kto to rozlíši?

Keby ste išli do našej fakultnej knižnice, tak tam nájdete moju diplonovku podpísanú menom Martin Pilnik. No od nasledujúceho dňa po jej obhajobe som už bol Mgr. Martin Pilnik.

Dvojčence krsného našich deti ma budú volať ujo Piki.  Ak sa to rozkríkne, dopadnem tak aj u svojho kŕsňatka. Takže Psst!

Moje malé a veľké decko mi hovoria oci.

Manželka… No nebudeme zbytočne zachádzať do detailov.

Tu na sieti som ten s tým čiernym blogom. (Teda aspoň si tak fandím.) A ktovie  kým ešte.

Keď onehdá pradávno bol býval bol po našej dedine blúdil jeden náš priateľ, bolo mu na opačnom konci poradené: „Jááj, ten lekárnik s Tikom? Tak to musíte ísť na opačnú stranu.“

Tak predstavu ste si hádam už urobili.

Identita rozhodne nie je to, ako sa podpíšete. Je to to, čím sa mi vryjete do povedomia.

Hm, asi sa začnem zas podpisovať ako Wašington Irving a keď ma to prestane baviť, tak ako Irving Wašinkton. Súčasný svet mi veľmi intenzívne pripomína svojou absurditou moju základnú vojenskú službu.

Biologický otec a biologická matka majú kvôli existencii manželského otca dieťa menom Nezjištěno Aidomoanová. Chudák Sára, ešte že sa jej po vydaji zmení.

Sila papiera a plastovej kartičky sa dosť preceňuje.

2 komentáre pri “Identita "nezjištěno"

  1. Máš pravdu, máš pravdu, máš pravdu. Horký párky, brooklynský koláče, maminčin jablečnej štrůdl. Za to bojuje každej. Ale kdo bojuje za slušný lidi? Kdo bojuje za to, aby měli při volbách víc hlasů? Chybí nám ten správnej patriotismus, to je jasný. A matriotismus taky.

  2. Máš pravdu, máš pravdu, máš pravdu. Horký párky, brooklynský koláče, maminčin jablečnej štrůdl. Za to bojuje každej. Ale kdo bojuje za slušný lidi? Kdo bojuje za to, aby měli při volbách víc hlasů? Chybí nám ten správnej patriotismus, to je jasný. A matriotismus taky.

Komentáre sú uzavreté.