Perlorodky tohoto týždňa a nejaká celulóza k tomu

Súvislosti dávajú dohromady pridanú hodnotu. Potom aj dva plus dva môže byť päť.

Bol býval bol som napísal článoček Majiteľ vlastným zákazníkom. Je to na pár riadkov, ale myslím, že som povedal čo bolo povedať treba. Dnes som narazil na článok Falešný zákazník pomůže odhalit problémy. Má hafo veľa riadkov. Veľmi veľa. Keby tak svojich zamestnancov požiadali, aby týždeň povinne sami seba čítali a potom priniesli pripomienky, možno by sa mohli dozvedieť, že hafo veľa textu môže byť životu nebezpečné.

Rozumiete, čo týmto chcel básnik povedať a nepovedal? Stĺpček Miloša Čermáka: Do zelena. Možno je to tým, že to píše Náš známy grafoman.

Akokoľvek, kvalitným adeptom na perlu mesiaca je môj minister: Keď neberieme do úvahy peniaze, čo dlžíme, tak žiaden dlh nie je. Na takúto perlu ducha naozaj hocičo nemá. Keď to prednesú mladíci na začiatku svojej dospeláckej kariéri, je to pochopiteľné. Ale minister… Hm, či to nebude tým, že je to MUDr na pozícii manažéra. Historické skúsenosti mi hovoria, že väčšinou je to kontraindikácia. Ale aby som bol konštruktívny, tuto hľa môže nájsť poučenie: Kolik vyděláváme a jaký je náš opravdový příjem? A možno je príčina úplne niekde inde. Možno v tom, že politika je pokračovanie marketingu pre koreňový biznis inými prostriedkami financovaný dobrovoľne daňovým poplatníkom.

Kedy máte vy deň daňovej slobody? Ja ten svoj odhadujem tak na 15. marca. A ak sa do konca roku zadarí, tak ani 15. január nie je nedosiahnuteľný.

Erikovia sa zas smejú: Doména Bleskovky patrí nám, odkazuje Zoznamu Ringier versus whois. Hm, ja som vedel, prečo sú moje domény skutočne moje.

Keď prišili zaslúžilé dámy s nápadom, že Neplnoletí nebudú môcť piť alkohol, prehrešky majú trestať obce, samozrejme, ako prvé mi napadlo, že by v pohode stačilo, aby policajti robili to, čo od nich vyžaduje súčasné zákonné úpravy a občas sa napríklad vybrali do večerných barov a nechali decká fúkať. A nebolo treba ani dlho čakať a už tu mám aj jednu sťažnosť Mestská polícia, Bratislava – Kde sú vaše hliadky, keď deti popíjajú? Už sa teším, ako to bude nejaký šikula obhajovať, že mi potrebujeme policajtov inde.

Keď som pri tých sťažnostiach, vraj sa v došlej pošte objavila sťažnosť na zákazníka. Možno sa blýska na dobré časy a skutočnú spravodlivosť. Aj, keď, čo je to spravodlivosť? To že máme všeobecné rovné volebné právo? Možnosť slovobne a rovnoprávne vyjadriť svoj názor? Rovnosť vlastníctva? Nie! Pokiaľ si tú spravodlivosť násilím nevydobijete, neostane vám nič iné ako utierať si vlhký nos. Od akej tekutiny, to je bezpečnejšie neuvažovať. A potom ešte trochu myslieť, by neuškodilo. Ale to je už na iný príbeh.

1 komentár pri “Perlorodky tohoto týždňa a nejaká celulóza k tomu

  1. Spätné upozornenie: Duplicitný obsah | SEO chat

Komentáre sú uzavreté.