Pre fúzatých blogerov

V zásade je jedno, či máte bradu, fúzy alebo ste holobradý. Dôležité, je, že ste na blogoch ako doma. Hlavne tých cudzích a zažili ste niekoľko blogerských prekáračiek. Potom je môj dnešný typ práve pre vás. Tým ostatným poodhalím, prečo mám blogy tak rád.

Budem trochu viac citovať, pretože po prvé, by som nevymyslel šikovnejšie formulácie a po druhé, Švejka a veci podobné je treba čítať v originále.

Je taká faj stránka. Volá sa Kompost.cz. Je to:

© 1945-2005 Kompost. Tyto stránky obsahují tzv. černý humor. Jakékoliv rasistické, sexistické či homofobní názory jsou použity pouze jako prostředek kritiky těchto společenských problémů. Například pokud napíšeme „Václav Havel umřel na AIDS“, chceme tím upozornit na význam bezpečného sexu v současné obtížné době. Čtením těchto stránek se vzdáváte práva nás žalovat a mít děti. All your právo are belong to us.

Sú tu zverejňované veľmo, ale veľmo kreatívne obrázky, texty a vtípky toho najčiernejšieho humoru. A do zbierky žánrov pribudol:

Pro lepší život: Hulanator

I člověk podobných charakterových kvalit má však své chyby. Mezi jinými například i tu, že navzdory všem dosavadním snahám se v husté mapě pablbů, které se mu podařilo urazit, stále nacházejí nepříjemné trhliny. A snad právě proto (jen tak tuším, odhaduji) vám dnes přinášíme revoluční nástroj, kterým si na všechny zbylé lidské výtrusy můžete jednoduše posvítit. Vynadejte jim tak, jak by to dokázal jen ON!

Je to naozaj dôležité, mať čosi zažité na blogerskej scéne. Potom si skutočne vychutnáte aj najmenšie nuansi Hulanatora. Pre nováčikov, a pre tých, ktorým doteraz ostalo skryté toto zákutie internetu uvádzam odkaz na stránky a názory, ktoré sa stali predmetom tejto elegantnej čiernohumornej paródie. Väčšinou ich z istého SEO dôvodu neodkazujem, ale tentokrát si to originál zaslúži. Veď len vďaka nemu mohol Hulanator vzniknúť.

Poznámka o autorských právach: Server Kompost.cz mal už niekoľko diskusí s ľuďmi, ktorí pozabudli, že veci voľne ležiace po internete majú svojich majiteľov. Nepridávajte sa, prosím, k zlodejom.

Poznámka pre neznalých: Markoff je jeden skúsený, výborný, slovenský bloger.

Moje poďakovanie: Na Hulanator som sa dostal vďaka Radek Hoolán má (také) novou homepage : HLAVA.NET