Ad: Je Suzuki Swift vysoko konkurenčná fráza? (spravodaj.sk)

Keď som písal svoj včerajší článok a uvažoval kam s ním (4M či SME), presne, ale presne som uvažoval o tom, že sloboda je vlastný systém a zvažoval som práve čo je viac: Sloboda alebo pseudo čitatelia z titulky blogov SME. Už len to, že som nad tým uvažoval mi naklonilo misku váh na stranu slobody na vlastnom piesočku. Alibisticky som to uzavrel, že komunita na blogoch SME nie je cieľovou skupinou pre danú tému ;)

Tým sa nechcem dotknúť slobody na blogoch SME. Tá je maximálna možná v medziach cudzieho súkromného priestoru.

Späť k meritu veci: Je to tak, poctivá pravidelná práca, veci písané normálne, správne techniky formátovania a úspech sa dostaví. Nie som žiaden SEO vedec, čerpám zo svojich skúseností. Čas pracuje pre nás 🙂 V prípade slovenského (a veru aj českého) priestoru je to o niečo rýchlejšie. Ako som už bol býval bol písal, nech napíšeš o sebaväčšej hlúposti, budeš vpredu. Je vidieť, že aj na sebemenšiu a vo svete.

A na záver, čo malo byť na začiatku: Gratulujem , si fakt dobrý.

Článok je komentárom k textu: Je Suzuki Swift vysoko konkurenčná fráza? (spravodaj). Na komentovanie som chcel využiť trackback, ale refereroví spameri a nevyužívanie porazili ďalšieho blogéra.

Zdieľať?