dobreblogy.cz – posledná výzva

Stálym čitateľom sa ospravedlňujem, ale toto je jediná šanca ako osloviť prevádzkovateľa webového RSS agregátora www.dobreblogy.cz Aj som im písal (2x), aj neodpovedajú. Pri pohľade na ich blog, najnovší príspevok v apríli 2007. Najnovší príspevok vo fóre je spam z minulého týždňa, inak 22 týždňov je viac menej pravek…

Takže vážení, verím, že sa mi niekto ozve do komentárov a vyriešime môj problém. Len krátko, problém mám s vašou šablónou tejto stránky. Pokiaľ nepríde odozva, v pondelok vyjde na mojom blogu článok s trochu iným nadpisom. A ten si do referencii určite nedáte.

Zdieľať?

6 komentárov pri “dobreblogy.cz – posledná výzva

  1. Tak toto je presne jeden z dovodov, preco neposkytujem vo feede full prispevky…
    Ale neber predoslu vetu ako kritiku tvojho postupu, naopak, chyba je na ich strane, mali by si sami vo svojom vlastnom zaujme osetrit neprebranie celych prispevkov.

  2. Ja také veci nechávam. Sú to predsa spätné odkazy. Ten web nemá u vyhľadávačov autoritu, takže v SERP sa vyššie ako ty nedostane.

    Pokiaľ to nerobí nejaký autoritatívny web (čo asi ťažko) a pokiaľ nepridávajú do odkazov nofollow alebo odkazy kompletne neodstraňujú tak ti to môže len pomôcť.

Komentáre sú uzavreté.