Keď je "dosť" o "dosť" viac ako by bolo treba

Predseda vlády zakázal riaditeľovi Inštitútu finančnej politiky Martinovi Filkovi zúčastniť sa besedy Denníka N o zdravotníctve. Vraj by to teraz nebolo vhodné. Zdroj: Fico zakazuje diskutovať | Videá | .týždeň – iný pohľad na spoločnosť

[easy-media med=“10614″]

A jeho komentár?

Martin Filko: Valar dohaerys Zdroj: Facebook – Lukáš Fila – Martin zial nebude moct prist. Snad teda aspon potom…
(
Všetci ľudia musia slúžiť.)

Ja k tomu už len dodám: Je skutočne príjemné keď zas na moje slová došlo. Z čias, keď sa diskutovalo o dani z výkonu auta, ktorá sa pretavila do skutočne dokonalého komunistického nezmyslu.  Či neskôr o tom, ako na Slovensku chýbajú/nechýbajú kapacity v zdravotníctve ako nástroj zvráteného systému dnešného nášho zdravotníctva postaveného na dúfaní v šťatie.

Napísané v septembri 2012: Vôbec si neuvedomujú dôsledky vety, ktorú – paradoxne – som na tých profiloch videl nimi viackrát vyslovenú:

“A ano, rozhodovat o tom nakoniec maju demokraticky zvoleni politici. Kto iny?”

Slová a činy.  Nápad a realizácia. Sú to bežní občania a priemerní voliči. S hypotékami, snami, školopovinnými deťmi. Tiež budú platiť tie dane, ktoré si práve pre seba vymysleli. Aby tie dane naplnili ciele politikárčenia ich ideových šéfov. Zdroj: Vymýšľajú dane, ktoré naplnia ciele politikárčenia ich ideových šéfov | M+M+M+M (4M)