Paypal plnohodnotne na Slovensku? – po druhýkrát

Podľa typicky dôveryhodných zdrojov (vraj to bolo info z infolinky Paypal-u) mal prvý koniec sveta, pardon, príchod plnohodnotného Paypal účtu na Slovensko nastať dnes. Je čosi po 9:00, kedy už aj v USA majú dnes a nič.

Ak potrebujete hneď dnes prijímať platby na Paypal účet, musíte použiť fintu s bankovým účtom v niektorej krajne z prvej či druhej kategórie. Pokiaľ chcete byť na pulze dňa a mať prehľad do ktorej kategórie Slovensko aktuálne patrí, pravidelne refrešujte stránku PayPal Worldwide.

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

9 komentárov pri “Paypal plnohodnotne na Slovensku? – po druhýkrát

  1. Tolko spominana „finta“ je vlastne porusenim zmluvnych podmienok a nie je na seriozne pouzivanie Paypalu. Po dosiahnuti urciteho obratu, spravidla 6500 Euro si Paypal overuje totoznost klienta a jeho uvedenej adresy. Takze nestaci mat iba cesky ucet ale aj cesku adresu a nejaky seriozny doklad na tuto adresu.

  2. Suhlasim, ja mam tiez uvedenu cesku adresu na ktorej sa prechodne aj zdrziavam a cesky ucet. No dufam ze ked nie dneska tak v najblizsom case paypal budem moct naplno vyuzivat aj na Slovensku. Estoncov uz zaradili do druhej kategorie minuly tyzden.

  3. Pokiaľ sa tie peniaze nakoniec zdania, osobne by som z toho výčitky svedomia nemal, aj keď to možno formálne nejakú z podmienok PayPalu porušuje.

  4. Dnes 20.09. som našiel hlášku na PayPal:

    We will be performing maintenance on the PayPal site between 23:00 PDT to 01:00 PDT. The site may be unavailable during that time. Thank you for your patience.

    Takže už sa môžeme tešiť 🙂

  5. Tak je to spustene. Peniaze sa daju prijimat a stahovat na karty. Slovenske ucty nie su podporovane. Ale nemal by to byt problem.

  6. Ja som mal problem u PayPal z overenim udajou vsetko som im dal co potrebovali a aj tak mi obmedzili pristup na ucet neviete kde sa stala chyba? Dakujem

Komentáre sú uzavreté.