Skutok, váš život, sa nestal. Nie sú dôkazy!

Radšej zadkom do predku ako predkom do zadkuNenapísal by som to lepšie, tak len veľká citácia z článku Trocha poetiky všedního dne od Misantrop.info:

Smutné je, že všichni taknějak vědí, kde pojišťovák tu adresu vzal. Všichni to vědí, jen se o tom nemluví. Což mi mimochodem připomíná doby nedávno minulé, kdy všichni věděli, že komunisti jsou svině, ale nemluvilo se o tom. Vůbec v Česku se často o spoustě věcí nemluví.

… Johnny bude řvát, že jsou ti policajti naprosto neschopní. Přitom to, kde se ty data berou, ví Johnny, ví to půlka národa, vědí to i policajti a ví to i úřad, ale – nejsou důkazy.

… Tady chybí už jen hlas, který řekne: A co má bejt? No bóže, tak dali v porodnici pojišťovákovi adresu na novopečený rodiče, dyk se to děje furt, tak co je za problém?

A s tímhle výrokem je tristní obraz společnosti kompletní. Tomu všemu se v praxi, milé děti, říká špatná vymahatelnost práva, a to je přesně to, v čem tu žijeme.

Hm, všetci vieme, že je to tak. Niektorých to ešte naštve. Sme za exotov. A je to niekde iné? Viete kde?

Videli ste Kurvahošigutentag?

  • Veríte v Boha?
  • Nie, nie sú dôkazy!
  • Vašu … som tiež nevidel a verím, že ju máte.

Minulý týždeň som počúval diskusnú reláciu o českom radare. Takú tú klasickú rozhlasovú reláciu, ktorej výsledkom je trus. Tentokrát to až taký trus nebol . Ako vedľajší produkt som si vypočul nešťastného bezradného, rukami zalamujúceho (to všetko sa dá v rozhlase počuť, započúvajte sa) Macka, ktorý povedal: (parafrázujem) Už mám plné zuby toho, že nikto nedokáže vziať zodpovednosť na seba a rozhodnúť. Všetci by sa najradšej schovávali za nejaké posudky, konzultácie, odborné analýzy, externých poradcov…

Keď píšem tento článok, na pozadí mi beží na Nove prvý diel reality šou Vem si mě! Na Slovensku to bežalo pod názvom Nevesta pre milionára. No čo vám budem hovoriť. Baby majú volebné právo, jednu prihlásil dokonca otecko, teda aj rodičia ho majú a všetky ju majú. Aj keď nie sú dôkazy.

1 komentár pri “Skutok, váš život, sa nestal. Nie sú dôkazy!

  1. Spätné upozornenie: Buď niekto chlap je, alebo nie je : M+M+M+M (4M)

Komentáre sú uzavreté.