Úvodník ako otrokár

Stojí tu nadomnou textarea s bičom, čo na konci plieska a snaží sa ma nakopnúť ako motorku. Dáme vtip? Dáme. Pýtam sa svojich detí: Budeme sa hrať na motorku? Viete, čo? Nedáme. Vtip nebude, pretože možno raz bude trestné aj pomyslenie si na svoje deti, ako ste ich boli bývali boli kúpavali vo vaničke. O fotografiách v rodinnom albume ani nehovoriac.

Takže aktuálny politický problém mám za sebou, teraz už len vyhodnotiť anketu, mrknúť do akvárka a otrokár bude spokojný. Jo, a nesmiem zabudnúť na príbeh zo zákulisia redakcie a výťahu. Tak poďme na to:

V minulom úvodníku som nadhadzoval anketnú otázku na tento mesiac, ktorá chvalabohu nahradila už pekne fúzatú otázku, ktorú som nadhodil presne 8. marca (to sa dobre pamätá pohľadom do archívu). Otázka znela: Koľko času trávite pripojený na sieti? a výsledky boli nasledovné: Teda neboli. Keďže to bola otázka na marec a visela tam trochu dlhšie, do polovice júla, nemá veľmi význam riešiť štatistiku. Isté je, že väčšina a to drvivá, hlasovala za viac ako 4 hodiny. Ak by vás predsa len zaujímali výsledky, po prvej požiadavke ich vrhnem do komentárov.

Akvárko stále nie je.

Čo by sme si počali bez výťahu? Nové asi nič. Staršie veci sa ukazujú tak, že očakávanie je na Mikuláša. Dodržanie tohoto dátumu je zásadná občianska povinnosť rodičky. Dobre sa to pamätá! Moja dcéra to zvládla na výbornú, ale syn s tým prvočíslom šliapol poriadne vedľa. A stačilo deň skôr, alebo dva dni neskôr a ja by som sa vyhol trápnemu mlčaniu pred nastúpenou čakárňou u nášho detského lekára pri otázke sestričky: Kedy sa malý narodil? No mohol som povedať, že bolo to dávnejšie ako by som si želal a je to prvočíslo, ale len niektoré?

Akvárko, výťah… Čo mi to ešte chýba? Aha! Predsavzať si, že už žiadne predsavzatia. Rubriku WordPress som načal, ale článok o reklame sa prekladá na tento týždeň a článok o konezýme Q10 hádam tento týždeň tiež dopíšem.